آخرين بروزرساني دوشنبه 26 اردیبهشت 1401
Bootstrap Slider
آخرین اخبار

«امیر خیر در حوزه درمان با رویکرد آینده‌پژوهی» بررسی می‌شود

پنجاه‌ویکمین نشست تخصصی خیر ماندگار با موضوع «امیر خیر در حوزه درمان با رویکرد آینده‌پژوهی»، به همت پژوهشکده آلاء(مطالعات نوین وقف و امور خیر) در محل ساختمان مرکزی دانشگاه اصفهان، تالار کتابخانه مرکزی دانشگاه برگزار می‌شود.

برگزاری کارگاه آموزشی «ایمنی و پیشگیری از حوادث در کارگاه عمرانی»

صبح امروز (دوشنبه) ۲۶ اردیبهشت‌ماه، کارگاه آموزشی «ایمنی و پیشگیری از حوادث در کارگاه عمرانی»، با حضور مهندسین و پیمانکاران واحد عمرانی و فنی بنیاد آلاء در سالن جلسات طوبی حرم مطهر حضرت زینب علیهاالسلام اصفهان برگزار شد.

نشست صمیمی مدیرعامل بنیاد آلاء با اعضای خیر ماندگار

به گزارش روابط‌عمومی بنیاد آلاء، نشست صمیمی حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی دیانی، مدیرعامل بنیاد خیریه راهبری آلاء با اعضای معاونت خیر ماندگار این بنیاد، یکشنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه برگزار شد.

دعوت مدیرعامل بنیاد آلاء از شعرا برای شرکت در نخستین جشنواره ملی شعر نیکوکاری

حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی دیانی، مدیرعامل بنیاد خیریه آلاء گفت: گاهی یک بیت شعر می‌تواند جایگزین چند ساعت سخنرانی باشد؛ لذا، از همه شاعران و دغدغه‌مندان شعر و ادبیات، درخواست می‌کنم تا باقوت در نخستین جشنواره ملی شعر نیکوکاری شرکت کنند.

محفل شعرخوانی نیکوکاری در اصفهان برگزار می‌شود

پنجمین محفل شعرخوانی نیکوکاری از سلسله محافل جشنواره ملی شعر نیکوکاری، روز چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت‌ماه در شهر اصفهان برگزار می‌شود.

اردوی فرهنگی  تفریحی نوجوانان مرکز سلاله شعبه قم در شهر همدان برگزار شد

اردوی فرهنگی  تفریحی نوجوانان مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله شعبه قم در شهر همدان برگزار شد.

خیر ماندگار
اخبار خیریه ها
معرفی کتاب
معاونت خیر ماندگار
مقالات
مشاورین علمی
برنامه های خیر ماندگار
مراکز تابعه

خدمت و محصول دو ترجُمان نوین از ارزش‌های فرهنگی هستند که بر مَحمل تکنولوژی و فناوری‌های روزآمد و توسعه یافته مأموریت بسط و گسترش مفاهیم و معارف فرهنگی و دینی را در جامعه بر عهده دارند

توجه ویژه به موضوعات خاص امور خیر سبب شد بنیاد خیریه راهبری آلاء رویکردی را با عنوان خیرماندگار دنبال کند که به سوی راهبری دانش بنیان امور خیر گام بر می دارد.

مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله، سازمانی است مردم نهاد، غیردولتی و غیرانتفاعی که در راستای تعظیم و تکریم جایگاه سادات مکرم و تحقق مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی و مراجع عظام تقلید ایجاد گردیده است.

يکي از بزرگترين قطب هاي فرهنگي، زيارتي استان اصفهان

هدف ارائه برنامه جامع کنترل سرطان شامل پیشگیری، تشخیص زود هنگام، درمان و مراقبت‌های حمایتی و تسکینی می باشد

هدف حضور بلند مدت مبلغین در کشورهای دیگر، حضور موثر در رسانه های دیداری و شنیداری، حضور فعال در فضاهای مجازی و سایبری و ...

مرکز مددکاری کوثر با هدف تبدیل شدن به مرکزی نوآور و الگو برای مؤسسات خیریه معیشتی کشور، کمک رسانی و امداد به خانواده های مستمند و محروم در زمینه های مختلف و با اولویت منطقه زینبیه اصفهان تاسیس گردیده است.

کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113766 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
کد پستی: 1446667451تلفن تماس : 86015321-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88258900-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir