آخرين بروزرساني ۲۳ تیر ۹۷

آغاز فعالیت «کمپین ملی کیف مهربانی»/ کودکان محروم را با لوازم التحریر ایرانی به مدرسه بفرستیم


gif
به گزارش روابط عمومی بنیاد آلاء،‌ «کمپین ملی کیف مهربانی» که برای دومین سال پیاپی برگزار می‌شود تلاش دارد با تهیه لوازم تحصیل کودکان نیازمند از عدم تحصیل آنها جلوگیری نماید.

بر اساس پیش بینی‌های انجام شده و در صورت تأمین اعتبار مالی بنیاد خیریه آلاء قرار است، ۱۸ شهریور ماه امسال به مناسبت عید غدیر خم، تعداد زیادی بسته شامل کیف، وسایل آموزشی و بهداشتی ایرانی به افراد نیازمند در روستاهای مناطق محروم اهدا شود.

طرح «کمپین ملی کیف مهربانی» که ماحصل تجربه بیش از ۱۰ سال فعالیت بنیاد خیریه آلاء در حوزه فعالیت‌های انسان دوستانه است، با خرید انبوه از تولید کنندگان داخلی، به اشتغال حدود ۱۰ نفر به ازای هر ۱۰۰۰ بسته، از کارگران کارگاه‌های تولید کیف، لوازم و التحریر و … کمک می‌کند.

بر این اساس، با فراخوان صورت گرفته از سوی بنیاد خیریه آلاء خیرین سرتاسر کشور با ارسال کمک‌های نقدی خود کمک شایانی در تأمین وسایل تحصیل کودکان نیازمند انجام می‌دهند و از سوی دیگر با خرید کالای ایرانی، چرخ رونق تولید کارگاه‌های ایرانی را به حرکت در می‌آورند. هزینه تهیه این بسته برای خیرین ۶۰ هزار تومان بوده که شامل یک عدد کیف و ۱۴ قلم از لوازم التحریر و لوازم بهداشتی است که به دلیل خرید انبوه و امضای قرارداد با تولید کننده با ۶۰ درصد تخفیف تهیه شده است.

علاقه مندان می‌توانند از طریق سایت بنیاد به آدرس www.ala.org.ir از فعالیت‌های این بنیاد و «کمپین ملی کیف مهربانی» مطلع شوند و همچنین از طریق واریز کمک‌های نقدی خود به شماره کارت ۵۰۴۱۷۲۷۰۱۰۰۰۲۱۷۶ به نام مرکز خیر ماندگار بنیاد آلاء در این طرح فرهنگی خیّرانه مشارکت نمایند.

نظرات[ ۰ ] | موضوع: اخبار, اخبار مهم | ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ | | |


نظر بدهید

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت

عبارت امنیتی *

کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113765 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
تلفن تماس : 88278642-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88278642-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir