آخرين بروزرساني ۲۳ تیر ۹۷

جشن خانوادگی عید سعید غدیر مرکز سلاله شعبه اصفهان در حرم مطهر حضرت زینب علیها السلام برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی بنیاد آلاء؛ جشن عید سعید غدیر خم  ویژه خانواده های ره آموزان مرکز سلاله شعبه اصفهان، جمعه ۱۷ شهریور ۹۶ در سالن کوثر حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر علیهم السلام برگزار گردید.

در این جشن که با حضور خانواده های ره آموزان برگزار شد در ابتدا جناب آقای جعفری ضمن خوش آمدگویی، عید سعید غدیر خم را تبریک و در مورد عظمت آن صحبت کردند در ادامه کلیپ های آماده شده مرکز به نمایش گذاشته شد و بعد از آن مسابقه ای توسط مجری برای پدران انجام و جوایزی تقدیم آنها گردید.

در ادامه برنامه، سرودی زیبا توسط ره آموزان گروه نور اجرا گردید و بعد از آن گروه تواشیح و مدیحه سرایی سلاله النبی صلی الله علیه و آله و سلم پیرامون عید سعید غدیر به اجرای برنامه پرداختند.

در ادامه این جشن حجت الاسلام و المسلمین نصر در یک فضای بسیار شاد در مورد عید غدیر به ایراد سخنرانی پرداختند و بعد از آن دو تن از ره آموزان به شعر خوانی پرداخته و در آخر جوایز گروه های مختلف به تفکیک امتیاز تقدیم ره آموزان گردید.

از حواشی این جشن با شکوه حضور و اهداء هدیه ای توسط چند تن از ره آموزان مرکز به اعضاء هیئت مدیره بنیاد آلاء بود که مورد استقبال رئیس و اعضاء هیئت مدیره قرار گرفت.

لازم به ذکر است خانواده های ره آموزان بعد از اقامه نماز ظهر و عصر میهمان ناهار میهماه حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر علیهم السلام بودند.

 

نظرات[ ۰ ] | موضوع: اخبار, اخبار مهم | ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ | | |


نظر بدهید

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت

عبارت امنیتی *

کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113765 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
تلفن تماس : 88278642-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88278642-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir