آخرين بروزرساني

توزیع یک میلیون پاکت نیکوکاری در مدارس شهر تهران

به گزارش روابط عمومی بنیاد آلاء؛ محسن ولیئی مدیر کل کمیته امداد استان تهران اظهار کرد: در استان تهران یک میلیون و ۱۰۰ هزار دانش آموز وجود دارد که از این تعداد ۱۵ هزار دانش آموز تحت پوشش کمیته امداد هستند، این در حالی است که حدود ۲۵ هزار بی بضاعت تحت حمایت این نهاد نیستند و برای دریافت کمک به کمیته امداد مراجعه می‌کنند، بنابراین در حال حاضر با ۴۰ هزار دانش آموز بی بضاعت و ۱۰ هزار دانشجوی کم بضاعت در تهران روبرو هستیم.

وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه مرحله دوم جشن عاطفه‌ها در ۱۹ مهرماه برگزار می‌شود، در این راستا تدابیری اندیشیده شده که از جمله آن‌ها می‌توان به توزیع یک میلیون پاکت نیکوکاری تحت عنوان “لبخند عاطفه‌ها” در مدارس تهران اشاره کرد که دانش آموزان به همراه خانواده‌ها و بر اساس توان مالی خود کمک‌های لازم را پرداخت می‌کنند. این کمک ها در اختیار مدیران مراکز آموزشی قرار می‌گیرد تا به افراد بی بضاعتی که تحت حمایت کمیته امداد نیستند، به صورت مستقیم پرداخت شود.

ولیئی اضافه کرد: مردم استان تهران در سال گذشته حدود یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به جشن عاطفه‌ها کمک کرده‌اند که از این مبلغ ۹۰۰ میلیون تومان به صورت نقدی، ۹۰۰ میلیون تومان به صورت کالا و ۷۴ میلیون تومان نیز در قالب ارائه خدمات بوده که پیش بینی می‌شود امسال حدود ۴ میلیارد تومان توسط خیران جمع آوری شود.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به طرح جعبه کفش که در داخل این جعبه کفش، لباس، لوازم التحریر و سایر ملزومات دانش آموزان قرار داده می‌شود که افراد با حضور در فرهنگسراها در روز جشن عاطفه‌ها کمک‌های خود را به دست افراد بی بضاعت رسانده‌اند، خاطرنشان کرد: نیکوکارانی که تمایل به پرداخت کمک‌های خود در طرح جعبه کفش برای نیازمندان مناطق محروم تهران را دارند، می توانند با شماره گیری سامانه تلفنی ۷۳۵۵ کمک های خود را به دست نیازمندان برسانند.

وی در پایان تاکید کرد: خیران می‌توانند با استفاده از کارت بانکی و با شماره گیری تلفن ۷۳۵۵ و یا از طریق شماره گیری کد *#۳*۵*۸۸۷۷ یا #۲۲۲۲۷۲۴ و همچنین از طریق نرم افزار سکه بانک ملت و یا شماره حساب ۱۴۸۲۲۱۹۲۳۰ نزد بانک ملت یا شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۸۳۸۳۰۱۰۵۷ کمک های غیرحضوری خود را به نیازمندان پرداخت کنند.

نظرات[ ۰ ] | موضوع: اخبار خیریه ها | | |بر چسب: , , , , |


نظر بدهید

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت

عبارت امنیتی *

کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113765 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
کد پستی: 1446667451تلفن تماس : 86015321-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88258900-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir