آخرين بروزرساني ۲۷ شهریور ۹۷

کمک ۱۲۰ میلیون تومانی خیرین در دهه اول ماه محرم به مرکز مددکاری کوثر

به گزارش روابط عمومی بنیاد آلاء، احمد عظیمی نژاد؛ مدیر مرکز مددکاری کوثر با بیان این که خیرین در دهه اول محرم امسال بیش از ۱۲۰ میلیون تومان به این مرکز کمک کرده‌اند، اظهار داشت: خیرین در غالب تهیه غذای گرم، گوسفند قربانی، کمک‌های نقدی، اقلام مازاد خانوار و تهیه پک‌های مواد غذایی در طی دهه اول ماه محرم در مجموع به میزان ۱۲۰ میلیون تومان به این مرکز کمک کرده‌اند.

وی افزود: در طی این مدت ۱۳ راس گوسفند به ارزش ۸ میلیون تومان، ۵هزار و ۵۰۰ پرس غذای گرم کبابی و خورشتی به ارزش ۴۰ میلیون تومان، انواع لوازم مازاد منزل به ارزش ریالی ۱۰ میلیون تومان از طرف خیرین به این مرکز کمک شده که در بین مددجویان تحت حمایت این مرکز توزیع شده است.

عظیمی‌نژاد تصریح کرد: همچنین با مساعدت نقدی و غیر نقدی خیرین بیش از یک هزار و ۵۰۰ پرس غذای گرم در ضیافت سرای آستان مقدس حضرت زینب (علیهم السلام) در بین زائران و مددجویان تحت حمایت این مرکز توزیع شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به توزیع ۳۵۰ پک مواد غذایی در بین مددجویان تحت حامایت این مرکز در همین مدت اشاره کرد و بیان داشت: با مساعدت‌های نقدی و غیر نقدی خیرین و نیکوکاران توانستیم بیش از ۳۵۰ پک مواد غذایی شامل گوشت، برنج، ماکارونی، سویا، چای، رب، مواد شوینده و روغن به ارزش ۵۳ میلیون تومان در بین خانواده های تحت پوشش این مرکز توزیع شد.

عظیمی‌نژاد در ادامه تصریح کرد: مرکز مددکاری کوثر در حال حاضر بیش از یک هزار و ۲۰۰ خانوار را تحت پوشش خود قرار داده است که از این تعداد بیش از ۱۰۰ خانواده از سادات معزز هستند.

وی با بیان این که حدود ۲۵ درصد خانواده های تحت پوشش این مرکز جزء خانواده های مهاجرین هستند، بیان داشت: اکثر خانواده‌های تحت پوشش این مرکز از مهاجران کشور افغانستان و مابقی از کشور عراق هستند.

نظرات[ ۰ ] | موضوع: اخبار, اخبار مهم | ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ | | |


نظر بدهید

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت

عبارت امنیتی *

کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113765 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
تلفن تماس : 88278642-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88278642-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir