آخرين بروزرساني ۲۴ آذر ۹۷

برگزاری نشست مشترک بین خیر ماندگار و موسسه خیریه ایتام الغدیر بروجرد

به گزارش روابط عمومی بنیاد آلاء، سید مرتضی اسماعیل‎زاده؛ مدیرعامل موسسه خیریه ایتام الغدیر بروجرد در صدر هیئتی از معاونان و اعضاء هیئت‌مدیره موسسه خیریه ایتام الغدیر بروجرد با حضور در بنیاد خیریه راهبری آلاء در تهران ضمن بازدید از فعالیت‌های مرکز خیر ماندگار در تهران همچون کتابخانه تخصصی امور خیر در نشستی مشترک با حجت‌الاسلام علی ملانوری؛ قائم‌مقام مدیرعامل بنیاد در حوزه خیر ماندگار و جمعی از همکاران این مرکز به بحث و تبادل و نظر پرداختند.

ملانوری؛ قائم‌مقام مدیرعامل بنیاد در حوزه خیر ماندگار در این نشست با اشاره به اهداف، رسالت‌ها و برنامه‌های اجراشده و در دست اقدام مرکز خیر ماندگار اظهار کرد: پژوهش و تولید دانش در زمینه امر خیر امروز به یکی از نیازهای اصلی جامعه خیرین کشور تبدیل‌شده است.

وی افزود: بنیاد خیریه راهبری آلاء طی سه سال گذشته و پس از رونمایی از سند جامع خیر ماندگار و بر اساس اهداف و رسالت‌های خود به‌صورت جدی به این حوزه ورود پیدا کرده است و تا کنون موفق به برگزاری بیش از ۲۰ نشست تخصصی در زمینه امور خیر، ترجمه و تألیف چندین عنوان کتاب، برگزاری نخستین همایش علمی خیر ماندگار و … شده است.

قائم‌مقام مدیرعامل بنیاد آلاء در حوزه خیر ماندگار تصریح کرد: با توجه به لزوم ایجاد بسترهای مناسب برای جامه عمل به ترویج اهداف این سند در سطح کشور، بنیاد آلاء تصمیم به ایجاد مراکز معین و پشتیبان با همکاری و همراهی خیریه‌های فعال استان‌های مختلف کشور گرفت و بسیار خرسندیم که موسسه خیریه ایتام الغدیر بروجرد برای همکاری با ما در این استان اعلام آمادگی کرده است.

همچنین سید مرتضی اسماعیل‎زاده؛ مدیرعامل موسسه خیریه ایتام الغدیر بروجرد در این نشست به ارائه گزارشی جامع از فعالیت‌ها موسسه خیریه ایتام الغدیر بروجرد پرداخت.

وی در ادامه به ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام‌شده در حوزه خیر ماندگار در موسسه خیریه ایتام الغدیر بروجرد پرداخت و بیان داشت: موسسه خیریه ایتام الغدیر بروجرد پس از آغاز همکاری‌های خود با بنیاد خیریه راهبری آلاء فعالیت‌های همچون تهیه و گردآوری بانک اطلاعاتی جامع از خیریه‌های فعال در سطح بروجرد، تعریف و اجرای دو طرح پژوهشی در امور خیر در سطح شهرستان بروجرد و همچنین تشکیل شورای اجرایی خیر ماندگار را به سامان رسانده است.

برگزاری نشست‌های تخصصی خیر ماندگار، شبکه‌سازی از نخبگان علاقه‌مند به فعالیت حوزه امور خیر، شبکه‌سازی خیریه‌های فعال در سطح شهرستان، مشارکت در تهیه محتوای نشریه تخصصی آوای خیر ماندگار و تعریف و اجرای پروژه‌های پژوهشی توسط موسسه خیریه ایتام الغدیر بروجرد و همکاری و حمایت بنیاد آلاء از جمله دیگر مباحث مطرح‌شده در این نشست بود.

بر اساس این گزارش همکاری مرکز خیر ماندگار بنیاد آلاء با موسسه خیریه ایتام الغدیر بروجرد به‌عنوان معین و پشتیبان این مرکز در سطح شهرستان بروجرد پس از برگزاری نخستین کارگاه استانی خیر ماندگار با عنوان «نوآوری و کارآفرینی اجتماعی» آغازشده است.

 

 

نظرات[ ۰ ] | موضوع: اخبار, اخبار مهم | ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ | | |


نظر بدهید

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت

عبارت امنیتی *

کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113765 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
تلفن تماس : 86015321-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88258900-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir