آخرين بروزرساني ۲۴ آذر ۹۷

برگزاری کلاس های تربیتی و آموزشی در حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (علیهم السلام) اصفهان

به گزارش روابط عمومی بنیاد آلاء؛ مرکز تربیت و آموزش حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (علیهم السلام) اصفهان به منظور بهبود سطح دانش و مهارت های مردم منطقه زینبیه و شهر اصفهان اقدام به برگزاری کلاس های تربیتی و آموزشی نموده است.

این مرکز با هدف ارتقای مستمر سطح علمی و مهارت های عملی، سطح فرهنگ و دانش فنی، اشتغال زایی و کسب درآمد مردم منطقه زینبیه و شهر اصفهان، کلاس هایی در ۴ دوره بهار، تابستان، پاییز و زمستان ویژه خواهران را برگزار می نماید.

کلاس های تربیتی از دبستان تا دبیرستان، حفظ، تفسیر، روخوانی و مفاهیم قرآن کریم، بوستان قرآن و شکوفه های نور ویژه کودکان، آموزش مکالمه زبان انگلیسی و عربی، مداحی خواهران، خیاطی از مقدماتی تا پیشرفته، کامپیوتر، آشپزی و شیرینی پزی، ورزشی و برنامه های متعدد فرهنگی و اردویی در مرکز تربیت و آموزش حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (علیهم السلام) برگزار می شود.
داوطلبانی که مایلند از کلاس های تربیتی و آموزشی این مرکز بهره‌مند شوند، می‌توانند به حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (علیهم­السلام) اصفهان مراجعه و یا با شماره ۰۲-۳۵۵۲۴۱۰۱ داخلی ۱۰۸ تماس حاصل فرماید و از برنامه های این مرکز استفاده نماید.

نظرات[ ۰ ] | موضوع: اخبار, اخبار مهم | ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ | |بر چسب: |


نظر بدهید

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت

عبارت امنیتی *

کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113765 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
تلفن تماس : 86015321-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88258900-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir