آخرين بروزرساني

دکترطیب‌نیا در دیدار نوروزی کارکنان دفتر تهران مطرح کرد؛ سال ۹۷ سال «تعالی درون‌زا» در بنیاد آلاء خواهد بود

به گزارش روابط عمومی بنیاد آلاء،  دکتر محمدصالح طیب‌نیا؛ مدیرعامل بنیاد خیریه راهبری آلاء در دیدار نوروزی کارکنان دفتر تهران بنیاد آلاء که در سالن اجتماعات دفتر تهران برگزار شد، با تشریح دغدغه‌های سال ۱۳۹۷ در مجموعه بنیاد آلاء و مراکز تابعه اظهار کرد: برای سال ۱۳۹۷ در بنیاد آلاء شعار «تعالی درون‌زا» را انتخاب کرده‌ایم.

وی افزود: بنیاد آلاء در شرایط کنونی جامعه اسلامی که یک شرایط خاص و کم‌نظیر ازنظر فراهم بودن فرصت‌های نشر معارف اهل‌بیت (علیه السلام) است و از طرف دیگر با اتحاد و انسجام و حضور حداکثری دشمنان در کارزار مبارزه با اسلام مواجه هستیم، بیش از گذشته سنگین است.

طیب‌نیا بابیان این‌که اگر امروز از این فرصت به‌دست‌آمده نهایت استفاده را نکنیم آثار و تبعات آن تا نسل‌های بعد نیز تسری پیدا می‌کند و اگر خوب عمل کنیم ثمرات آن تا نسل‌های بعد نیز قابل دریافت است، بیان داشت: ما برای سال ۱۳۹۷ نیازمند یک تحول اساسی در تمامی ارکان بنیاد هستیم و به همین جهت سال ۱۳۹۷ را در بنیاد به نام سال «تعالی درون‌زا» نام‌گذاری کردیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: یکی از عوامل مؤثر بر تحول درون‌زا برنامه‌ریزی منظم و استراتژیک برای نیروی انسانی است، ما امروز ازنظر داشتن نیروهای انسانی دغدغه‌مند و تأثیرگذار در سازمان در وضعیت خوبی قرار داریم اما باید برای این نیروها برنامه‌ریزی ۱۰ ساله داشته باشیم.

طیب نیا افزود: رشد و تعالی نیروی انسانی به رشد و تعالی سازمان کمک شایانی خواهد کرد لذا ما باید در این حوزه اقدامات عملی و مؤثری را برنامه‌ریزی و عملیاتی کنیم.

وی با اشاره به رشد مشارکت های مردمی در بنیاد و مراکز تابعه در سال های گذشته بیان داشت: یکی از نیازهای اساسی برای تحقق «تعالی درون زا» در بنیاد، بهره مندی از شیوه های گوناگون تامین منابع مالی و مشارکت آحاد مردم در برنامه های بنیاد آلاست که از چند سال پیش شروع شده ولی باید این مسیر را در سال جدید با جدیت بیشتری دنبال کنیم.

همچنین در ابتدای این نشست علی ملانوری، قائم‌مقام مدیرعامل بنیاد در حوزه خیر ماندگار ضمن تبریک سال نو، بیان داشت: تقارن آغاز سال نو با میلاد امام علی (علیه‌السلام) می‌تواند نویدبخش سالی پر از خیروبرکت باشد.

نظرات[ ۰ ] | موضوع: اخبار, اخبار مهم | | | |


نظر بدهید

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت

عبارت امنیتی *

کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113765 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
کد پستی: 1446667451تلفن تماس : 86015321-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88258900-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir