آخرين بروزرساني ۱۹ دی ۹۷

اعضاء کافه فوتبال سفیران سلامت مرکز پیشگیری و کنترل سرطان آلاء می‌شوند

به گزارش روابط عمومی مرکز پیشگیری و کنترل سرطان آلاء، جمعی از پیشکسوتان فوتبال ایران با حضور در مجموعه مرکز پیشگیری و کنترل سرطال آلاء ضمن بازدید از این مرکز از نزدیک با نحوه ارائه خدمات ارائه شده در مرکز پیشگیری و کنترل سرطان آلاء آشنا شدند.

داوود نیکی؛ مدیر مرکز پیشگیری و کنترل سرطان آلاء ضمن تشریح نحوه شکل‌گیری و خدمات این مرکز اظهار کرد: بنیاد خیریه راهبری آلاء از سال ۱۳۸۸ در شهر اصفهان با شعار پرداختن به امور خیر اولویت دار برزمین مانده که کمتر کسی به سراغ آن‌ها می‌رود، آغاز به کار کرد ما معتقدیم کار خیر خوب را خیلی‌ها در کشور انجام می‌دهند اما ما می‌خواهیم کارهای خیلی ‌خوبتر، علمی‌تر و با آموزش‌های نوین را عملیاتی کنیم.

نیکی با بیان این که در حال حاضر مراکز خیریه فعال در حوزه سرطان کشور عمدتاً در بخش درمان فعالیت دارند، افزود: حوزه سرطان در نظام بهداشت جهانی شامل چهار بخش پیشگیری، تشخیص زودهنگام، درمان و خدمات حمایتی تسکینی است.

وی تصریح کرد: به همین منظور بنیاد آلاء با رویکرد طب حمایتی تسکینی به این حوزه ورود پیدا کرده تا کنون توانسته است با ارائه خدمت به ۱۷۰۰۰ بیمار مبتلا به سرطان و بالغ بر ۶۰ هزار ویزیت مراقبت در منزل به این بیماران بخش قابل توجهی از نیازهای نظام سلامت را مرتفع کند.

مدیر مرکز پیشگیری و کنترل سرطان آلاء تصریح کرد: مرکز پیشگیری و کنترل سرطان آلاء می‌کوشد تا با تکیه بر اصول علمی، پژوهشی، دانش محور و بدون در نظر گرفتن مذهب و وضعیت مالی بیماران مبتلا به سرطان و خانواده آنها خدمات مورد نیاز حمایتی تسکینی را به صورت صد در صد رایگان ارائه نماید.

وی در ادامه پیشنهاد داد به منظور همکاری‌های متقابل مرکز پیشگیری و کنترل سرطان آلاء و کافه فوتبال در مرحله نخست اعضاء کافه فوتبال به عنوان سفیران سلامت فعال شده و در مرحله دوم تفاهمنامه‌ای بین این دو مرکز براساس نوع همکاری و فعالیت‌های دوجانبه منعقد شود.

براساس این گزارش در این بازدید جمعی از اعضاء کافه فوتبال همچون محمد احسانی، بهمن فروتن، منصور قنبرزاده، سعید حفظی‌فر، نادر فریادشیران، ناصر فریادشیران، غلامرضا سعادتی، خلیل سپهر سبحانی، کامران فردوسی (مالک باشگاه نفت تهران)، بهرام میر شیبانی، غلامرضا شاه‌کرمی، امیر بروجردی، حمیدرضا حصارکی، حیدر سلیمانی، مهدی محمودی، علی خطیر، فرهاد غیابی، مینا نوروزی و سعید ناصری حضور داشتند.

 

نظرات[ ۰ ] | موضوع: اخبار, اخبار مهم | ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ | | |


نظر بدهید

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت

عبارت امنیتی *

کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113765 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
تلفن تماس : 86015321-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88258900-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir