آخرين بروزرساني

امضاء تفاهمنامه همکاری مشترک بین بنیاد آلاء و گروه نیکی‌یار

به گزارش روابط عمومی بنیاد آلاء، به منظور ترویج فرهنگ و تولید دانش امور خیر بنیاد خیریه راهبری آلاء با گروه نیکی‌یار تفاهمنامه همکاری امضاء کرد.

دکتر محمدصالح طیب‌نیا؛ مدیرعامل بنیاد خیریه راهبری آلاء در حاشیه امضاء این تفاهمنامه همکاری گفت: با توجه به گردش مالی عظیمی که در حوزه امر خیر در کشور صورت می‌گیرد نیاز است تا خیریه‌ها و نیکوکاران با تکیه بر دانش روز در زمینه امر خیر گام‌های موثرتری بردارند.

طیب نیا افزود: به همین منظور بنیاد خیریه راهبری آلاء به امر تولید دانش امر خیر به صورت جدی ورود پیدا کرده و آمادگی دارد در این زمینه با نهادهای علمی، تحقیقاتی و خیریه‌های دغدغه مند همکاری متقابل داشته باشد.

بر اساس این گزارش بنیاد خیریه راهبری آلاء با گروه نیکی یار با امضاء این تفاهمنامه همکاری توافق کرده‌اند همکاری‌های علمی، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اجرایی در زمینه‌های مرتبط با اهداف و برنامه‌های دو طرف با تمرکز بر تولید و ترویج فرهنگ و دانش امور خیر را به صورت جدی دنبال کنند.

لازم به توضیح است نیکی یار آغاز کاری است خیر و کارآفرینانه که با حمایت دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران که از دیر باز یکی از حامیان کارآفرینان اجتماعی بوده است، توسط دکتر خاوندکار و گروهی از دانش آموختگان دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران با هدف احیای ارزش کارآفرینی و ارزش اطلاعات در جهت ساماندهی فعالیت‌های خیرخواهانه، مشاوره و آموزش کارآفرینی به خیریه‌ها، ایجاد کسب و کار همکارانه و توسعه ارتباطات بین‌المللی خیریه‌ها، پایه گذاری شده است.

نظرات[ ۰ ] | موضوع: اخبار, اخبار مهم | | | |


نظر بدهید

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت

عبارت امنیتی *

کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113765 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
کد پستی: 1446667451تلفن تماس : 86015321-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88258900-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir