آخرين بروزرساني

برگزاری همایش «مادران مهربان» در حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (علیهم السلام) اصفهان

به گزارش روابط عمومی حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (علیهم السلام) اصفهان، به همت مرکز مشاوره حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (علیهم السلام) همایش مشاوره‌ای «مادران مهربان» با موضوع «چگونگی برقراری ارتباط صمیمی والدین با فرزندان» در حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (علیهم السلام) اصفهان برگزار شد.

در این همایش هدی زمانیان؛ روانشناس تربیتی و حیدری؛ روانشناس تربیتی به بیان دیدگاه‌های مطرح در این حوزه پرداختند.

بر اساس این گزارش هدی زمانیان؛ روانشناس تربیتی در این همایش با بیان اینکه نقش والدین در تربیت فرزندان بسیار مهم است، اظهار کرد: وقت گذاشتن والدین  برای کودک، گفتگو و بیان خواسته ها در تربیت فرزند بسیار مهم است.

این روانشناس تربیتی افزود: محبت، گذراندن اوقات فراغت در کنار آن ها، رعایت احترام متقابل، نظر خواهی و مشورت با آن ها از جمله راه های برقراری ارتباط و تربیت صحیح با فرزندان است.

زمانیان تاکید کرد: دوستی و رابطه صمیمی میان والدین و فرزندان در افزایش امنیت روانی و صمیمیت اعضای خانواده نقش بزرگی دارد و در این شرایط جوانان و نوجوانان به جای اینکه مسائل و مشکلات را با دیگران در میان بگذارند با والدین خود مطرح کرده و در معرض خطرات کمتری قرار می گیرند همچنین والدین نیز باید سعی کنند تا حدی به دنیای فرزندان خود نزدیک و با نیازها و مقتضیات سنی آن ها آشنا شوند و حتی در مواقعی خود را به جای آنان قرار دهند تا احساسات فرزند خود را بهتر درک کنند.

در ادامه این همایش آموزشی، خانواده‌ها سوالات مد نظر خود را از کارشناسان حاضر در همایش پرسیده و کارشناسان پاسخ گفتند.

گفتنی است؛ مرکز مشاوره حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (علیهم السلام) روزه های دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۵ آماده ارائه خدمات مشاوره‌ای به عموم زائران و مجاوران این بارگاه نورانی است.

زائرانی که علاقمند به استفاده از حدمات این مرکز به صورت فردی هستند، می‌توانند به مرکز مشاوره حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (علیهم السلام) مراجعه و از خدمات این مرکز بهره‌مند شوند.

نظرات[ ۰ ] | موضوع: اخبار, اخبار مهم | | | |


نظر بدهید

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت

عبارت امنیتی *

کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113765 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
تلفن تماس : 86015321-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88258900-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir