آخرين بروزرساني

خلبانان پیشکسوت اصفهانی از خیریه مکسا به منظور ارائه خدمات مراقبت در منزل تقدیر کردند

به گزارش روابط عمومی خیریه مکسا، در هفدهمین گردهمایی خلبانان پیشکسوت از همایون ناجی؛ مدیر خیریه مکسا به منظور همکاری و  تحت پوشش قرار دادن بیماران مبتلا به سرطان جمعیت طلایه داران پیشکسوت آسمان فراز اصفهان تقدیر شد.

در این مراسم که به میزبانی جمعیت طلایه داران پیشکسوت آسمان فراز و با حضور خلبانان بازنشسته، مسئولین و فرمانده‌هان پایگاه هوانیروز در تالار پرواز هوانیروز برگزار شد، مدیرعامل جمعیت طلایه داران ضمن تقدیر از خدمات ارائه شده توسط خیریه مکسا به بیماران مبتلا به سرطان افزود: مراقبت از بیماران در منزل و ارائه مشاوره‌های پزشکی به خانواده بیمار خدمتی موثر و ضروری است که خیریه مکسا برای اولین بار در کشور اقدام به راه اندازی آن در شهر اصفهان کرده و همه ما باید برای توسعه این خدمات همکاری کنیم.

همچنین همایون ناجی؛ مدیر خیریه مکسا در جمع خلبانان بازنشسته گفت: همیشه خلبانان در دوره جنگ و بعد از آن برای مردم ارزشمند و الگو بودند و باعث افتخارم است که امروز در جمع صمیمی شما عزیزان هستم.

ناجی در ادامه به معرفی خدمات مکسا پرداخت و افزود: مکسا تا کنون به بیش از ۱۵ هزار بیمار مبتلا به سرطان در تهران و اصفهان خدمات ارائه کرده و این کار بزرگ با پشتیبانی خیرین و داوطلبان اتفاق افتاده است.

در پایان فرمانده پایگاه شهید وطن‌پور با اهدای تندیس یادبود جمعیت طلایه داران پیشکسوت آسمان فراز از مدیر خیریه مکسا تقدیر کرد.

نظرات[ ۰ ] | موضوع: اخبار, اخبار مهم, اخبار ويژه | | | |


نظر بدهید

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت

عبارت امنیتی *

کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113765 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
کد پستی: 1446667451تلفن تماس : 86015321-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88258900-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir