آخرين بروزرساني

برگزاری آیین افتتاحیه دوره‌های آموزشی جامعه المرتضی در مشهد با حضور حجت‌الاسلام وحدتی شبیری؛ رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل جامعه المرتضی علیه‌السلام، نخستین آیین افتتاحیه دوره‌های آموزشی جامعه المرتضی (ع) در مشهد مقدس برگزار شد.

حجت‌الاسلام احمد زادهوش؛ رئیس جامعه المرتضی در نخستین آیین افتتاحیه دوره‌های آموزشی شعبه مشهد جامعه المرتضی (ع) در سال ۱۳۹۷ ضمن ارائه گزارش مبسوط از عملکرد جامعه المرتضی در عرصه‌های مختلف تبلیغ بین‌الملل، اهداف، رسالت‌ها و برنامه این مرکز را در سال ۱۳۹۷ تشریح کرد.

همچنین حجت‌الاسلام وحدتی شبیری؛ رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی نیز در این آیین با اشاره به اهمیت حضور و فعالیت مبلغان دینی در عرصه بین‌الملل بیان داشت: دنیا امروز تشنه کسب حقیقت است و این فرصت بی نظیری است تا مبلغان ما با فعالیت مناسب در عرصه بین‌الملل این خلاء را پر کنند.

حجت‌الاسلام وحدتی شبیری در ادامه از آمادگی دانشگاه علوم اسلامی رضوی برای همکاری با جامعه المرتضی (ع) خبر داد و افزود: دانشگاه علوم اسلامی رضوی آمادگی دارد تا با همکاری جامعه المرتضی (ع) برای حضور موثرتر در عرصه بین‌الملل گام‌های بلندی را بردارد.

ارباب خالص، مشاور وزیر امور خارجه و ریاست نمایندگی وزارت امور خارجه در شمال و شرق کشور و حجت الاسلام و المسلمین حسینی فقیه، استاد سطوح عالی حوزه علمیه خراسان و مبلغ بین‌الملل از دیگر سخنرانان این مراسم بودند.

جامعه المرتضی پس از برگزاری دوره‌های آموزشی تربیت مبلغ بین الملل در شهر مقدس قم و درخواست بسیاری از طلاب برای برگزاری این دوره ها در شهرهای مختلف کشور دومین شعبه خود را در شهر مقدس مشهد افتتاح کرده است.

نظرات[ ۰ ] | موضوع: اخبار, اخبار مهم, اخبار ويژه | | | |


نظر بدهید

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت

عبارت امنیتی *

کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113765 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
کد پستی: 1446667451تلفن تماس : 86015321-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88258900-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir