آخرين بروزرساني

گزارش فعالیت‌های مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله شعبه اصفهان در ترم پائیز۱۳۹۷

به گزارش روابط عمومی بنیاد خیریه راهبری آلاء، مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله شعبه اصفهان در ترم پاییز سال ۹۷ برنامه های هفتگی خود را از تاریخ ۵ مهر آغاز و در ۲۹ آذر به پایان رساند. در ادامه مختصری از فعالیت های متربیان در این شعبه را ملاحظه می کنید.

در این ترم متربیان در سه دسته برنامه فعالیت داشتند:۱- جلسات فرهنگی تربیتی رویش ۲- انجمن قرآنی نامه های آسمانی ۳- کارگاه های استعدادی که شامل: کامپیوتر، عکاسی، نجوم، رباتیک،برنامه نویسی، بازیگری و ماکت سازی بود. این برنامه ها برای گروه های فجر و سلمان در روزهای چهارشنبه و گروه های نور،یاسین و کوثر در روزهای پنجشنبه برگزار می گردید.

در کنار این برنامه ها فعالیت های فوق برنامه از قبیل: اردوی های دانش آموزی باغ بهادران، درچه و کوه صفه،  زیارت مزار شهید حججی و خاطره گویی از ایشان، دیدار با خانواده شهید آقادادی، برنامه شبی در سلاله، تجربه آداب معاشرت، ترویج فرهنگ کتابخوانی، هیئت دانش آموزی سلاله النبی صلی الله علیه و آله و سلم ، کلاسهای ورزشی، برگزاری نمایشگاه کتاب، کارگاه های آموزش خانواده، برپایی جشن تولد ویژه متربیان عضو مرکز، جلسات شورای مربیان و همچنین مشارکت فعال خانواده های متربیان جهت برگزاری جلسات انجمن اولیاء و مربیان، برگزار گردید.

 

نظرات[ ۰ ] | موضوع: اخبار, اخبار مهم, اخبار ويژه | | | |


نظر بدهید

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت

عبارت امنیتی *

کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113765 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
کد پستی: 1446667451تلفن تماس : 86015321-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88258900-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir