آخرين بروزرساني شنبه ۱۸ اسفند ۹۷

اولین گردهمایی خیرین آستان مقدس حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (علیهم السلام) برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد خیریه راهبری آلاء، در این جلسه حجت‌الاسلام شیخ مهدی گرجی؛ مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری با تأکید بر اینکه اگر خداوند نخواهید نمی‌توانید ریالی در راه اهل بیت (علیهم السلام) هزینه کنید، اظهار کرد: خدا را شکر کنید که خداوند این توانایی را به شما داده که بتوانید کمک کنید، هیچ موقع سر نشوید و مواظب باشید به عجب و تکبر دچار نشوید.

در ادامه این گردهمایی محمدصالح طیب‌نیا، مدیرعامل بنیاد خیریه راهبری آلاء با بیان اینکه اصفهانی‌ها بیشترین نقش را در توسعه حرم‌های اهل بیت (علیهم السلام) ایفا کرده‌اند، عنوان کرد: علی‌رغم و جود امامزاده‌های متعدد در شهر اصفهان، امامزاده‌ای که ملجأ و پناهگاه مردم باشد در این شهر وجود ندارد.

مدیرعامل بنیاد خیریه راهبری آلاء با تأکید بر اینکه آستان مقدس حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (علیهم السلام) از ۱۷ کشور دنیا زائر دارد، خاطرنشان کرد: بسیاری از عراقی‌ها این آستان را به خوبی می‌شناسند و برخی از آن‌ها به زیارت شاهچراغ در شیراز نمی‌روند ولی در اصفهان برای زیارت حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (علیهم السلام) حضور پیدا می‌کنند و بسیار به این بانوی مکرمه اعتقاد دارند.

در ادامه این مراسم از تعدادی از خیرین آستان مقدس حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (علیهم السلام)  با اهدای لوح تقدیر و تندیس تجلیل به عمل آمد.

همچنین در پایان خیرین پس از زیارت مضجع نورانی این امامزاده لازم التعظیم، مهمان سفره کریمانه حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (علیهم السلام) بودند.

گفتنی است در این مراسم، علی شمسی مدیر منطقه ۱۴ شهرداری، محسن الهی رئیس کمیته امداد منطقه ۵ اصفهان، حجت‌الاسلام محمدتقی نقدعلی مدیر مدرسه علمیه شهید طباطبائی نژاد حضور داشتند.

نظرات[ ۰ ] | موضوع: اخبار, اخبار مهم, اخبار ويژه | | | |


نظر بدهید

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت

کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113765 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
کد پستی: 1446667451تلفن تماس : 86015321-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88258900-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir