آخرين بروزرساني سه شنبه ۰۳ اردیبهشت ۹۸

بازدید دکتر فروتن از مرکز پیشگیری و کنترل سرطان آلاء

به گزارش روابط عمومی بنیاد خیریه راهبری آلاء، دکتر سید عباس فروتن؛ دانشیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و عضو پیوسته فرهنگستان علوم پزشکی ایران از مرکز پیشگیری و کنترل سرطان آلاء بازدید کرد.

داوود نیکی؛ مدیر مرکز پیشگیری و کنترل سرطان آلاء در این نشست ضمن ارائه گزارش مبسوط از فعالیت‌های این مرکز در حوزه ارائه خدمات حمایتی تسکینی ویژه بیماران مبتلا به سرطان و همچنین خدمات آموزشی این مرکز ویژه گروه‌های پزشکی، افزود: مرکز پیشگیری و کنترل سرطان آلاء از سال ۱۳۸۸  و با حضور متخصصین و مدیران توانمند در عرصه نظام درمانی کشور به ارائه خدمات حمایتی تسکینی ویژه بیماران مبتلا به سرطان پرداخت.

نیکی افزود: این مرکز تا کنون بیش از ۱۷ هزار بیمار را تحت پوشش خدمات خود قرار داده است و در زمینه ارائه آموزش های کاربردی ویژه کادر درمانی نظام سلامت کشور در حوزه خدمات حمایتی تسکینی گام‌های بلندی برداشته است.

دکتر سید عباس فروتن؛ دانشیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز در این نشست ضمن تقدیر از فعالیت‌های مرکز پیشگیری و کنترل سرطان آلاء، در خصوص ایجاد بسترهای همکاری آموزشی بین این مرکز و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اعلام آمادگی کرد.

 

نظرات[ ۰ ] | موضوع: اخبار, اخبار مهم, اخبار ويژه | | | |


نظر بدهید

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت

کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113765 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
کد پستی: 1446667451تلفن تماس : 86015321-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88258900-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir