آخرين بروزرساني

آغاز به کار مرکز تخصصی مشاوره خیر ماندگار همزمان با میلاد با سعادت امام عصر (عج)

به گزارش روابط عمومی بنیاد خیریه راهبری آلاء، امروزه بسیاری از خیرین و موسسات خیریه با مشکل نبود مرجع و مرکز تخصصی جهت اخذ اطلاعات دقیق مورد نیاز و همچنین عدم دسترسی به مشاوران خبره و باتجربه، صاحب نظران و متخصصین این حوزه مواجه هستند.

از این رو بنیاد خیریه آلا پس از سال‌ها تجربه موفق در حوزه امور خیر و نیز برگزاری موفق سلسله همایش‌های ملی خیرماندگار و تجربه برگزاری جلسات میز مشاوره (ویژه موسسات خیریه و سمن‌ها)، “مرکز مشاوره تخصصی خیرماندگار را با هدف ارائه خدمات مشاوره‌ای به خیرین، موسسات خیریه و سمن‌ها با حضور مشاورین مجرب و شناخته شده راه اندازی کرده است.

بر اساس این گزارش این مرکز از ابتدای اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ و مقارن با میلاد با سعادت امام عصر (عج) فعالیت خود را آغاز کرده و فعالان و علاقه‌مندان عرصه امور خیر در کشور می‌توانند در حوزه‌های مختلف این عرصه (حقوقی، مالی و مالیاتی، مباحث مربوط به ثبت، تنظیم وقف‌نامه و مباحث حوزه وقف و …) از خدمات مشاوره‌ای این مرکز استفاده کنند. شایان ذکر است در حال حاضر تمامی خدمات مشاوره‌ای این مرکز به صورت کاملاً رایگان و به دو شیوه حضوری و تلفنی ارائه می‌شود.

 

نظرات[ ۰ ] | موضوع: اخبار, اخبار مهم, اخبار ويژه | | | |


نظر بدهید

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت

عبارت امنیتی *

کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113765 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
کد پستی: 1446667451تلفن تماس : 86015321-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88258900-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir