آخرين بروزرساني چهارشنبه 11 سپتامبر 2019

بنیاد آلاء امروز به موتور محرک و پیشران یک خدمت ملی، اجتماعی و دینی تبدیل شده است

به گزارش روابط عمومی بنیاد خیریه راهبری آلاء، محمدرضا دیانی رئیس هئیت مدیره بنیاد خیریه راهبری آلاء در گردهمایی خانواده بزرگ آلاء که به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس این بنیاد و با حضور کارکنان بنیاد آلاء و مراکز تابعه در دهکده منتظران آفتاب برگزار شد، بیان داشت: امروز بسیار خورسندم که در دهمین سالگرد فعالیت‌های بنیاد آلاء در عرصه فعالیت‌های اجتماعی این ابتکار عمل انجام شده و کارکنان بنیاد و مراکز تابعه به همراه خانواده‌هایشان دور یک دیگر جمع شده‌اند.

رئیس هئیت مدیره بنیاد خیریه راهبری آلاء در ادامه با اشاره به نامگذاری این مجموعه به نام آلاء اظهار داشت: مجموعه بنیاد آلاء در ابتدا با نام آینه‌داران القای آفتاب فعالیت خود را آغاز کرد و هدف از انتخاب این عنوان این بود که ما با سرلوحه قرار دادن آیه ۱۰۵ سوره انبیاء به دنبال زمینه‌سازی ظهور حضرت ولیعصر (ارواحنا فداه) باشیم و آنچه در این بنیاد بیش از هر چیز دیگری باید نمود داشته باشد و به آن توجه شود همین زمینه‌سازی و خدمت به حضرت است.

وی در ادامه به تشریح تشابه وضعیت کنونی و با روز عاشورا پرداخت و بیان داشت: امروز ما در شرایط خاص و ویژه ای قرار داریم، شرایطی که باید به درستی وظیفه خود را بشناسیم و با همت مضاعف به آن عمل کنیم البته باید به این نکته هم توجه کنیم که امروز با یک عرصه پیچیده فرهنگی روبرو هستیم از یک طرف شور و اشتیاق جوانان مومن و انقلابی روز افزون است و از طرف دیگر آفت‌های فضای مجازی در کمین ایشان.

دیانی در بخش دیگری از سخنان خود به عرصه اقتصادی و تاکید مقام معظم رهبری در استفاده از عبارت عرصه جنگ اقصادی اشاره کرد و بیان داشت: امروز ما در عرصه اقتصادی در یک جنگ تمام معنا قرار داریم و باید با تمام توان در این عرصه حضور داشته باشیم.

وی در ادامه به موضوع ضرورت اصلاح مدیریت اشاره کرد و بیان داشت: امروز در بسیاری از عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی، بهداشت نیازمند اصلاح الگوهای مدیریتی هستیم.

رئیس هئیت مدیره بنیاد خیریه راهبری آلاء در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این موضوع که بنیاد آلاء به عنوان یک الگوساز در عرصه کارهای خیر راهبری و مسئولیت اجتماعی و دینی در حال خدمت رسانی به جامعه است، بیان داشت: بنیاد آلاء امروز به موتور محرک و پیشران یک خدمت ملی، اجتماعی و دینی تبدیل شده است و به همین جهت نیازمند مجاهدت هر بیشتر همکاران هستیم.

وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از همکاران بنیاد آلاء به جهت اخلاص، توجه و تلاش‌های ایشان در تحقق ارمان‌های این بنیاد و خدمت به جامعه، تصریح کرد: اگر امروز بنیاد آلاء به موفقیتی دست پیدا کرده است حاصل تلاش‌ها و مجاهدت‌های شماست و تلاش کنید این مجاهدت‌ها را افزایش دهید.

نظرات[ ۰ ] | موضوع: اخبار, اخبار مهم, اخبار ويژه | 2019/08/31 | | |


نظر بدهید

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113765 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
کد پستی: 1446667451تلفن تماس : 86015321-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88258900-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir