آخرين بروزرساني چهارشنبه 11 سپتامبر 2019

موفقیت بنیاد آلاء در حوزه فعالیت‌های اجتماعی مرهون فداکاری خانواده کارکنان است

به گزارش روابط عمومی بنیاد خیریه راهبری آلاء، دکتر محمدصالح طیب‌نیا مدیرعامل بنیاد خیریه راهبری آلاء در گردهمایی خانواده بزرگ آلاء که با حضور کارکنان مراکز تابعه بنیاد آلاء و خانواده ایشان در دهکده منتظران آفتاب برگزار شد، با اشاره به زمان آغاز همکاری خود با بنیاد آلاء گفت: بنده اواخر سال ۱۳۹۰ به طور رسمی همکاری خود را با بنیاد آلاء آغاز کردم و در زمان آغاز همکاری تمامی مراکز بنیاد آلاء به جز دو مرکز خیریه کوثر و مجموعه خیرماندگار راه‌اندازی شده بودند و استراتژی بنیاد از کثرت مراکز به افزایش کیفیت فعالیت‌های مراکز تغییر پیدا کرد.

مدیرعامل بنیاد خیریه راهبری آلاء تصریح کرد: امروز بنیاد آلاء پس از ده سال فعالیت در حوزه خیرجاری با ایجاد و ارتقاء چندین مرکز تصدی گری امور خیر همچون مرکز مکسا، تولیت آستان مقدس حضرت زینب(س)، مرکز فرهنگی تربیتی سلاله، مرکز المرتضی و مرکز مددکاری کوثر توانسته است نقش بی بدیلی در حوزه فعالیت‌های اجتماعی در سطح کشور داشته باشد.

وی در ادامه با اشاره به فعالیت‌های مجموعه خیرماندگار در بنیاد آلاء بیان داشت: حوزه خیرماندگار در بنیاد به منظور ایجاد بستری برای راهبری فعالیت‌های خیر در سطح کشور آغاز به کار کرد و در حال حاظر برخی از مراکز این مجموعه همچون مرکز پژوهشی آلا، مرکز متن و مرکز مشاوره این مجموعه راه‌اندازی و آغاز به کار کرده است.

طیب‌نیا در ادامه با اشاره به تغییر ساختار صورت گرفته در بنیاد آلاء در سال ۹۴ اظهار داشت: در سال ۹۴ بر اساس ضرورت‌های به وجود آمده تغیرات ساختاری خوبی در بنیاد آلاء شکل گرفت که امروز نتایج آن را به خوبی مشاهده می‌کنیم و امروز بنیاد با توان مضاعف و همدلی بیشتر در حال حرکت است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به برخی از سنت‌های الهی اشاره کرد و تصریح کرد: ما امروز بیش از هر زمان دیگری به خوش‌بینی عاقلانه به آینده نیاز داریم، و همان گونه که از سنت‌های الهی در قرآن و روایات تحت عنوان «قوانین الهی» بر می‌آید اگر ما ظن خوب به آینده که من می‌گویم خوشبینی عاقلانه داشته باشیم، قطعا اتفاقات خوبی در انتظار ما خواهد بود.

این استاد دانشگاه اصفهان در ادامه بیان داشت: امروز به لطف حضرت حق و اهتمام شما همکاران و البته همراهی خانواده شما بنیاد آلاء به توفیقات روز افزونی دست پیدا کرده است و در حال رشد و تعالی در حوزه های مختلف فعالیت‌های اجتماعی مذهبی است.

وی، نقش همسران و خانواده کارکنان را در موفقیت‌های بنیاد آلاء بسیار مهم دانست و تصریح کرد: موفقیت‌های مجموعه بنیاد آلاء در حوزه فعالیت‌های اجتماعی، مرهون پشتیبانی، همراهی و دلسوزی همسران و خانواده‌هایشان است به گونه‌ای که در پیشبرد اهداف این مجموعه بسیار موثر هستند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به آغاز دوره تعالی درون زا در بنیاد آلاء اشاره کرد و بیان داشت: یکی از نکات قابل تامل در این دوره این است که ما چگونه می‌توانیم از ظرفیت خانواده‌های کارکنان بنیاد و مراکز تابعه در پیشبرد اهداف و رسالت‌های بنیاد و مراکز تابعه بهره‌مند شویم.

طیب‌نیا با تاکید بر این که مجموعه بنیاد آلاء در حوزه فعالیت‌های اجتماعی و خیرخواهانه فعالیت می‌کند، تصریح کرد: امروز ظرفیت‌های خوبی برای حضور داوطلبانه خانواده‌های کارکنان بنیاد در فعالیت‌های مراکز بنیاد فراهم است.

نظرات[ ۰ ] | موضوع: اخبار, اخبار مهم, اخبار ويژه | 2019/09/01 | | |


نظر بدهید

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113765 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
کد پستی: 1446667451تلفن تماس : 86015321-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88258900-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir