آخرين بروزرساني سه‌شنبه 01 اکتبر 2019

کرمان میزبان دوره مدرسه تخصصی خیرماندگار / برگزاری کارگاه جذب و تأمین منابع مالی در گام اول

به گزارش روابط عمومی بنیاد آلاء، پس از برگزاری موفق دوره تابستانه مدرسه تخصصی خیرماندگار و بازتاب خبری آن رسانه‌های گروهی و فضای مجازی، جهاد دانشگاهی کرمان به‌عنوان متولی برگزاری دوره‌های آموزشی و مهارت افزایی سمن‌ها و مؤسسات خیریه در استان کرمان، خواستار برگزاری برخی از کارگاه‌های طراحی‌شده در مدرسه تخصصی خیرماندگار، در این استان شدند.

به همین منظور بنیاد آلاء طی توافق صورت گرفته با جهاد دانشگاهی استان کرمان، در گام نخست برگزاری کارگاه جذب و تأمین منابع مالی در سمن‌ها و مؤسسات خیریه را با تدریس رضا درمان مشاور مرکز مشاوره خیرماندگار و مدیرعامل جامعه یاوری فرهنگی در استان کرمان برنامه‌ریزی و اجرا کرد.

بر اساس این گزارش کارگاه جذب و تأمین منابع مالی در سمن‌ها و مؤسسات خیریه با حضور دکتر رضا کامیاب مقدس رئیس جهاد دانشگاهی کرمان، زهرا موسی‌پور مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان و بیش از ۱۱۰ نفر از مدیران، کارشناسان و فعالان سمن‌ها و مؤسسات خیریه استان کرمان، روز پنجشنبه مورخ ۴ مهرماه در سالن جهاد دانشگاهی کرمان برگزار شد.

زهرا موسی‌پور مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان در این رویداد آموزشی ضمن اشاره به اهداف و اهمیت برگزاری دوره‎‌های آموزشی ویژه سمن‌ها و مؤسسات خیریه و همچنین تقدیر از بنیاد آلاء در برگزاری این کارگاه آموزشی، اظهار داشت: امیدواریم در آینده شاهد همکاری‌های بیشتری با بنیاد آلاء در استان کرمان باشیم.

همچنین محمد طاهانژاد، مسئول واحد توسعه نیکوکاری خیرماندگار و مدیر اجرایی مدرسه تخصصی خیرماندگار نیز ضمن معرفی بنیاد آلاء و واحد خیرماندگار، به تشریح فعالیت‌ها، تولیدات، دستاوردها و اهداف واحد خیرماندگار، به‌ویژه مرکز مشاوره و مدرسه تخصصی خیرماندگار پرداخت و از حاضرین برای حضور در برنامه‌های آینده بنیاد آلاء به‌ویژه همایش خیرماندگار، نمایشگاه تخصصی مؤسسات خیریه سمن‌ها، مرکز مشاوره تخصصی خیرماندگار و مدرسه تخصصی خیرماندگار دعوت به عمل آورد.

لازم به ذکر است استانداری کرمان مسئولیت برگزاری دوره‌های آموزشی و مهارت افزایی ویژه سمن‌ها مؤسسات خیریه استان را به مجموعه جهاد دانشگاهی کرمان تنفیذ کرده است.

 

نظرات[ ۰ ] | موضوع: اخبار, اخبار مهم, اخبار ويژه | 2019/10/01 | | |


نظر بدهید

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113765 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
کد پستی: 1446667451تلفن تماس : 86015321-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88258900-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir