آخرين بروزرساني شنبه 08 فوریه 2020

آغاز ترم زمستان بهار ۱۳۹۹-۱۳۹۸ مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله

ترم زمستان بهار ۱۳۹۹-۱۳۹۸ مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله با حضور ۱۸۹ متربی از تاریخ ۲۹ دی ماه ۱۳۹۸ در شعب اصفهان و قم آغاز و تا تاریخ ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ ادامه خواهد داشت.

مسئول تربیت و پژوهش مرکز سلاله با اعلام این خبر گفت: متربیان این مراکز در قالب ۱۲ گروه و باهدف شناسایی و تقویت استعدادشان در دو ساحت علمی فناوری و فرهنگی هنری در کلاس‌های مبانی کامپیوتر، داستان‌نویسی، نجوم، مبانی پرواز، خوشنویسی، کار با چوب، رباتیک تخصصی، نانوتکنولوژی، خوشنویسی، برنامه‌نویسی، شعر و ادبیات و کلیپ‌سازی شرکت خواهند کرد.

حسن مهاجر ادامه داد: ره آموزان مراکز سلاله در این ترم طی ۱۲ جلسه در ۱۲ گروه طبق سرفصل‌های مشخص شده‌ی طرح ۹ ساله و باهدف مبحث تقویت تفکر برای پایه‌های چهارم، پنجم و ششم و آشنایی با قانون‌های الهی، احکام، تقلید و شگفتی‌های آفرینش برای پایه‌ی هفتم، هشتم و نهم در جلسات فرهنگی رویش حاضر خواهند شد.

ایشان بابیان اینکه کلاس‌های انجمن نامه آسمانی باهدف انس و ارتباط متربیان با قرآن کریم و توانایی روخوانی و روان‌خوانی قرآن و فهم آیات آن برگزار می‌شود، افزود: کلاس‌های انجمن نامه آسمانی طی ۱۲ جلسه با موضوع قصص قرآن، روخوانی و روان‌خوانی و تجوید ویژه گروه‌های شمس، سلمان و فجر در شعبه اصفهان و سیدالشهدا (علیه‌السلام)، شهید زین‌الدین و شهید حججی در شعبه قم و آشنایی با مفاهیم قرآن کریم ویژه گروه‌های نور، یاسین و کوثر در شعبه اصفهان و شهید چمران، شهید احمدی روشن و شهید بهشتی در شعبه قم با ۱۲ مربی قرآن برگزار خواهد شد.

وی در خصوص برنامه‌های ورزشی ترم زمستان بهار ۱۳۹۹-۱۳۹۸ عنوان کرد: برنامه‌های ورزشی این ترم شامل ۱۲ جلسه ورزش سالنی، جشنواره ورزشی و استخر هر هفته و باهدف افزایش استقامت و قدرت، توانایی کنار آمدن با شکست و مدیریت خود در فشار روانی به‌صورت تفکیک گروهی در شعب اصفهان و قم برگزار می‌شود.

مسئول تربیت و پژوهش مرکز سلاله در ادامه برگزاری کلاس تفکر خلاق، هیئت دانش‌آموزی سلاله النبی، حضور متربیان در مراسم معنوی اعتکاف، برگزاری اردوهای شهری و برون‌شهری، دیدار با علما و خانواده‌های معزز شهدا و برگزاری کارگاه‌های آموزشی ویژه خانواده متربیان را از دیگر برنامه‌های این مراکز در ترم زمستان بهار ۱۳۹۹-۱۳۹۸ مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله برشمرد.

 

نظرات[ ۰ ] | موضوع: اخبار, اخبار مهم, اخبار ويژه | 2020/02/08 | | |
 بدون نظر
کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113765 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
کد پستی: 1446667451تلفن تماس : 86015321-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88258900-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir