آخرين بروزرساني دوشنبه 16 مارس 2020

آغاز به کار پویش به توان ایران برای مقابله با کرونا

چند وقتی است که کرونا تمامی دنیا را درگیر خودکرده و هرروز بر تعداد افراد و کشورهای درگیر با این ویروس افزوده می‌شود و ایران نیز در حال حاضر به یکی از کشورهای با درگیری بالا با این ویروس تبدیل‌شده است و بر اساس آمار وزارت بهداشت هیچ استانی از کشور از ویروس کورید ۱۹ در امان نمانده است.

در همین راستا بنیاد خیریه راهبری آلاء با راه‌اندازی پویش «به توان ایران» با شعار «با همدلی و توکل به خدا بر کرونا پیروزیم» ضمن ارائه خدمات حماتی و سلامت، از همه مردم و موسسات دعوت ‌می‌کند که توان فکری یا مالی خود را برای مقابله با این شرایط به میدان بیاورند.

بنیاد آلاء، در فاز اول و از یک هفته قبل ضمن ایجاد پایگاه‌های ثابت و سیار به‌منظور اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی به خانوارهای ساکن منطق محروم شهر اصفهان و سراسر کشور، تهیه و توزیع ۲۰ هزار بسته لوازم بهداشتی و ضدعفونی را با مشارکت مردم و جمعی از خیران آغاز کرده است.

همچنین یک نقاهتگاه ۲۰۰ تخت خوابی توسط این بنیاد در حال تجهیز و آماده‌سازی است و که  در آینده نزدیک به‌منظور قرنطینه بیماران مشکوک به کرونا در اختیار ستاد مدیریت کرونای اصفهان قرار خواهد گرفت و عملیات پشتیبانی از این نقاهتگاه بر عهده بنیاد آلاء خواهد بود.

تهیه و توزیع ۲ هزار سبد مواد غذایی در بین خانواده بیماران کرونایی مناطق محروم سراسر کشور، مشارکت در پشتیبانی و تهیه مواد غذایی مورد نیاز بزرگ‌ترین نقاهتگاه اصفهان در اردوگاه باغ ابریشم و تهیه و انتشار محصولات فرهنگی – رسانه‌ای ازجمله دیگر برنامه‌ها و اهداف و برنامه‌های بنیاد آلاء در کمپین به توان ایران است.

علاقه‌مندان و خیراندیشان گرامی به‌منظور مشارکت و همراهی بنیاد آلاء در اجرای پویش به توان ایران می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد آلاء به نشانی ala.org.ir/pouyesh و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و بله در جریان آخرین اخبار و گزارش‌ها این پویش قرار بگیرند.

 

 

 

 

 

نظرات[ ۰ ] | موضوع: اخبار, اخبار مهم, اخبار ويژه | 2020/03/14 | | |
 بدون نظر
کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113765 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
کد پستی: 1446667451تلفن تماس : 86015321-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88258900-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir