آخرين بروزرساني دوشنبه 13 آوریل 2020

آغاز کلاس‌های تربیتی و استعدادی به‌صورت آنلاین و غیرحضوری

مسئول تربیت و پژوهش مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله گفت: با توجه به زیرساخت‌های مناسبی که طی کوتاه‌مدت ایجاد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز سلاله، حسن مهاجر با اشاره به برگزاری کلاس‌های تربیتی و استعدادی به‌صورت مجازی در راستای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا؛ اظهار داشت: به دلیل ادامه‌دار بودن بیماری منحوس کرونا و تبعیت از موازین بهداشتی و حفظ سلامت متربیان، کلاس‌های تربیتی و استعدادی مرکز از ۱۶ فروردین‌ماه ۹۹ در شعب اصفهان و قم در فضای مجازی به‌صورت آنلاین و غیرحضوری برگزار می‌شود.

مسئول تربیت و پژوهش مرکز سلاله در ادامه گفت: هر متربی می‌تواند با نصب نرم‌افزار اسکای روم و با نام کاربری که برای وی تعریف‌شده است به‌صورت تصویری از مطالب کلاس‌های استعدادی و تربیتی  استفاده کند.

وی با تأکید بر اینکه به نظر می‌رسد تا اواخر اردیبهشت‌ماه نیز همچنان باید آموزش از راه دور مورد توجه باشد، عنوان کرد: در صورت ادامه یافتن بیماری کرونا و تعطیلی آموزش‌وپرورش، کلاس‌های مرکز به‌صورت غیرحضوری و آنلاین ادامه پیدا خواهد کرد.

حسن مهاجر ضمن تشکر از همکاری والدین در این ایام با مربیان تربیتی و استعدادی عنوان کرد: از خانواده‌ها خواهشمندیم در بستر جدید فراهم آمده در فضای مجازی نیز مساعدت‌های لازم را به عمل‌آورند تا بتوانیم خدمات خوبی را ازنظر آموزشی و تربیتی داشته باشیم و از این دوره خاص و بحرانی به‌سلامت عبور کرده و مجدداً بتوانیم به‌صورت حضوری، در خدمت سادات باشیم.

نظرات[ ۰ ] | موضوع: اخبار, اخبار ويژه | 2020/04/13 | | |
 بدون نظر
کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113766 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
کد پستی: 1446667451تلفن تماس : 86015321-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88258900-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir