آخرين بروزرساني شنبه 18 جولای 2020

آغاز کارگاه‌های مدرسه آنلاین تابستانه خیرماندگار

کارگاه‌های دوره تابستانه مدرسه تخصصی خیرماندگار با برگزاری کارگاه‌های مباحث و قوانین مالیاتی مرتبط با موسسات خیریه و سمن‌ها و جذب و مدیریت نیروهای داوطلب در موسسات خیریه و سمن‌ها آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد خیریه راهبری آلاء، کارگاه‌های دوره تابستانه مدرسه تخصصی خیرماندگار با برگزاری کارگاه‌های مباحث و قوانین مالیاتی مرتبط با موسسات خیریه و سمن‌ها با تسهیلگری و جذب و مدیریت نیروهای داوطلب در موسسات خیریه و سمن‌ها آغاز شد.

کارگاه مباحث و قوانین مالیاتی مرتبط با موسسات خیریه و سمن‌ها با تسهیلگری مصطفی نظری طی سه جلسه ۲ ساعته و در مجموع ۶ ساعت و کارگاه جذب و مدیریت نیروهای داوطلب در موسسات خیریه و سمن‌ها با تسهیلگری پریسا علیویردی طی سه جلسه دوساعته و در مجموع ۶ ساعت و به صورت مجازی برگزار شد.

بر اساس این گزارش مدرسه تخصصی خیرماندگار، رسالت خود را برگزاری دوره‌های آموزشی کاربردی و با کیفیت، برای مدیران، کارشناسان و داوطلبان موسسات خیریه و سازمان‌های مردم‌نهاد (سمن‌ها) قرار داده است تا از این مسیر، به افزایش راندمان و بهبود عملکرد انجام فعالیت‌های خیرخواهانه در کشور کمک کند.

از این رو و با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم توجه به توصیه‌های پزشکی مبنی بر پرهیز حداکثری از هرگونه تجمع و گردهمایی غیرضرور، دوره مقدماتی آتی مدرسه تخصصی خیرماندگار به صورت غیرحضوری (وبینار) و از تاریخ ۱۹ تیر لغایت ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ در قالب ۶ کارگاه ۶ ساعته (در مجموع ۳۶ ساعت) به شرح ذیل برگزار خواهد شد.

گفتنی است در پایان، افرادی که در هر ۶ کارگاه این دوره به صورت کامل ثبت‌نام و شرکت کرده باشند، در صورت تمایل می‌توانند در آزمون آنلاین در نظر گرفته شده شرکت کرده و در صورت کسب نمره حدنصاب، گواهی فارغ التحصیلی در دوره مقدماتی “مدرسه تخصصی خیرماندگار” را دریافت کنند، این گواهی به‌عنوان مجوز ثبت نام و شرکت در دوره پیشرفته “مدرسه تخصصی خیرماندگار” در نظر گرفته شده است.

نظرات[ ۰ ] | موضوع: اخبار, اخبار مهم, اخبار ويژه | 2020/07/18 | | |
 بدون نظر
کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113765 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
کد پستی: 1446667451تلفن تماس : 86015321-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88258900-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir