آخرين بروزرساني دوشنبه 12 اکتبر 2020

برگزیدگان دومین دوره مسابقه کتابخوانی مدرسه تخصصی خیرماندگار مشخص شدند

مسابقه کتابخوانی

به گزارش روابط عمومی بنیاد آلاء، با توجه به تکثر مراجع صدور مجوز تاسیس موسسات خیریه و سمن‌ها در کشور و عدم آشنایی متقاضیان با شرایط و ضوابط لازم در این ارتباط و همچنین عدم آشنایی سمن‌ها و موسسات خیریه در مورد نحوه تعامل و همکاری با سازمان ملل، دومین دوره مسابقه کتابخوانی مدرسه تخصصی خیرماندگار از کتاب «فرایند حقوقی تاسیس سازمان‌های مردم‌نهاد و فعالیت آن در عرصه بین الملل» و با همکاری و مشارکت شبکه ملی موسسات نیکوکاری و خیریه برگزار شد.

کتاب «فرایند حقوقی تاسیس سازمان‌های مردم‌نهاد و فعالیت آن در عرصه بین الملل» از آثار سازمان بسیج حقوق‌دانان بوده و به قلم آقایان اسماعیل آجرلو و مصطفی منصوریان به رشته تحریر درآمده است.

آزمون نهایی این دوره از مسابقه از تاریخ ۲/۷/۱۳۹۹ لغایت ۵/۷/۱۳۹۹ و به صورت آنلاین برگزار و نهایتاً آقایان حمید حاجی ابراهیم و امیررضا کولیوند از تهران، رضا نقی‌زاده از بابل و احمد علی‌عسکری حسین‌آبادی از اصفهان با کسب بیشترین امتیاز به‌عنوان نفرات برتر انتخاب شده و جوایز در نظر گرفته شده را به خود اختصاص دادند.

بر اساس این گزارش مدرسه تخصصی خیرماندگار یکی از زیرمجموعه‌های واحد خیرماندگار از بنیاد خیریه راهبری آلاء است که ارتقاء توانمندی‌های تخصصی و مهارتی مدیران، کارشناسان و نیروهای داوطلب موسسات خیریه و سازمان‌های مردم‌نهاد را هدف اصلی فعالیت‌های خود قرار داده است.

مدرسه تخصصی خیرماندگار ضمن طراحی و برگزاری  دوره‌های آموزشی تخصصی، سلسله مسابقات کتابخوانی با محوریت کتب تخصصی مرتبط با نیازها و زمینه فعالیت موسسات خیریه و سمن‌ها را در دستور کار خود قرار داده است و در هر فصل یک مسابقه کتابخوانی برگزار می‌شود.

 

نظرات[ ۰ ] | موضوع: اخبار, اخبار مهم, اخبار ويژه | 2020/10/05 | | |
 بدون نظر
کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113766 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
کد پستی: 1446667451تلفن تماس : 86015321-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88258900-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir