آخرين بروزرساني دوشنبه 09 نوامبر 2020

توزیع ۱۷ هزار پرس غذای گرم در روز میلاد پیامبر اکرم (ص)

به همت شبکه مردمی اطعام کوثر و همزمان با سالروز میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) ۱۷ هزار پرس غذای گرم با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی تهیه، بسته بندی و بین نیازمندان اصفهان توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد آلاء،  به همت شبکه مردمی اطعام کوثر و مشارکت جمعی از خیرین و خیریه‌های شهر اصفهان و همزمان با سالروز میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) ۱۷ هزار پرس غذای گرم با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی تهیه، بسته بندی و بین نیازمندان اصفهان توزیع شد.

بر اسا این گزارش شبکه مردمی  اطعام کوثر در سال ۱۳۹۹ با چشم انداز حداقل یک وعده غذای گرم به صورت روزانه برای هر نیازمند تشکیل شده است.

طبخ و توزیع ۵ هزار پرس غذای گرم در عید سعید غدیر، مشارکت در پخت و توزیع ماهانه۳۰ هزار پرس غذای گرم و به طور متوسط  روزانه هزار پرس غذای گرم از دیگر فعالیت‌های این شبکه است.

شبکه مردمی اطعام کوثر در تلاش است با همکاری ظرفیت‌های خیر فردی و گروهی احیای سنت اطعام را در قالب شبکه‌های منسجم مشارکت بین خیرین، داوطلبین و مردم، توزیع سازمان یافته طعام در بین نیازمندان را با ایجاد بسترهای انسانی و دانشی برای توزیع سازمان یافته، زنجیره تامین، پخت و توزیع امر اطعام به صورت پیوسته در زمان پیگیری کند.

بر همین اساس از تمامی موسسات فرهنگی، مذهبی، هیئات، خیریه‌ها و تمام مجموعه‌ها و افرادی که دغدغه‌ی اطعام نیازمندان را دارند دعوت می‌شود تا با پیوستن به این شبکه قدمی موثرتر برای محرومیت‌زدایی برداشته شود.

 

نظرات[ ۰ ] | موضوع: اخبار, اخبار مهم, اخبار ويژه | 2020/11/09 | | |
 بدون نظر
کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113766 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
کد پستی: 1446667451تلفن تماس : 86015321-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88258900-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir