آخرين بروزرساني سه‌شنبه 10 نوامبر 2020

«مفاهیم و مسائل حکمرانی امور خیر» بررسی می‌شود

سومین پیش‌همایش ملی «خیر ماندگار» ۲۴ آبان‌ماه با محوریت «حکمرانی امور خیر؛ مفاهیم و مسائل» برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی بنیاد آلاء، سومین همایش ملی خیر ماندگار در هفت محور شامل «مباحث نظری»، «تجربه‌های جهانی»، «تجربه‌های ملی»، «نقش نهاد‌های بازیگر عرصه خیر»، «آسیب‌ها و چالش‌های حکمرانی امور خیر در ایران»، «حکمرانی مطلوب امور خیر و نیکوکاری در ایران» و «ایده‌های نو برای حکمرانی امور خیر در ایران» به همت بنیاد خیریه راهبری آلاء، دانشگاه اصفهان، سازمان اوقاف و امور خیریه و خبرگزاری ایکنا طی ۱۲ اسفند سال جاری برگزار می‌شود.

در این راستا، بنیاد آلا اقدام به برگزاری پیش‌همایش‌های ملی خیر ماندگار کرده است. پیش‌همایش سوم شنبه، ۲۴ آبان‌ماه به صورت مجازی برگزار می‌شود.

در این پیش‌همایش که از ساعت ۱۹ تا ۲۰ برگزار خواهد شد، سیدحسین سیدی، عضو هیئت علمی مرکز پژوهش آلاء با موضوع «حکمرانی امور خیر؛ مفاهیم و مسائل» به سخنرانی می‌پردازد.

همچنین، این پیش‌همایش از درگاه‌هایی همچون شبکه اینستاگرام به نشانی khairemandegar@ و آپارات به نشانی khairemandegar/live قابل مشاهده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام و دریافت اطلاعات بیشتر به لینک https://www.aparat.com/event/۲۲۲۶ و وب‌سایت سومین همایش ملی خیر ماندگار به نشانی اینترنتی conf.ala.org.ir و نیز شبکه اجتماعی khairemandegar@ مراجعه کنند یا با شماره ۸۸۲۵۸۹۰۰ – ۰۲۱ تماس بگیرند.

نظرات[ ۰ ] | موضوع: اخبار, اخبار مهم, اخبار ويژه | 2020/11/10 | | |
 بدون نظر
کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113766 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
کد پستی: 1446667451تلفن تماس : 86015321-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88258900-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir