آیین معارفه مدیر روابط عمومی و مشاور عمران و توسعه مدیرعامل بنیاد در دفتر تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد آلاء، دکتر محمدصالح طیب‌نیا؛ مدیرعامل بنیاد خیریه راهبری آلاء عصر سه شنبه مورخ 20 تیرماه 96 در جمع کارکنان دفتر تهران بنیاد با اشاره به اهمیت حوزه روابط عمومی و جذب مشارکت‌های مردمی در بنیاد اظهار داشت: با توجه به اهمیت این حوزه تیم مدیریتی بنیاد آلاء تصمیم گرفت یکی از موفقت‌ترین مدیران خود را با حفظ سمت در این حوزه به کارگیری کند.

وی با اشاره به خصوصیات روحی، اخلاقی و مدیریتی آقای جعفری افزود: ایشان یکی از قدیمی‌ترین مدیران بنیاد آلاء هستند که امیدواریم با حضور ایشان در این حوزه شاهد رشد و تعالی هر چه بیشتر بنیاد باشیم.

دکتر طیب‌نیا در ادامه با اشاره به طرح‌های عمرانی و توسعه‌ای بنیاد آلاء اظهار داشت: پیش از این عملیات عمرانی بنیاد آلاء صرفاً در حوزه طرح توسعه حرم حضرت زینب بنت موسی بن جعفر ( علیهم السلام ) بود اما امروز ما در سه حوزه بیمارستان وزیری، یک مجتمع فرهنگی در شهر قم، زائر سرا در شهر مشهد در حال فعالیت هستیم.

وی تصریح کرد: تیم مدیریت بنیاد آلاء با توجه به افزایش حجم فعالیت‌های عمرانی بنیاد تصمیم به ایجاد و راه اندازی دفتر عمرانی بنیاد گرفت و در همین راستا مهندس سهیلی‌پور با عنوان مشاور عمران و توسعه مدیرعامل بنیاد به مجموعه اضافه شدند.

مدیرعامل بنیاد آلاء بیان داشت: امید است با تجربیات گرانقدر این دو بزرگوار شاهد رشد و تعالی هر چه بیشتر بنیاد آلاء در جهت نیل به اهداف کلان آن باشیم.

همچنین در این نشست آقای جعفری؛ مدیر روابط عمومی بنیاد آلاء رمز تعالی و رشد بنیاد آلاء در حوزه روابط عمومی را انسجام هر چه بیشتر و اتحاد مدیران و تمامی کارکنان مراکز وابسته به بنیاد عنوان کرد و بیان داشت: امید است با همکاری و تعامل هر چه بیشتر شما بزرگواران شاهد فتح قله‌های پیشرفت بنیاد در حوزه روابط عمومی و جذب مشارکت‌های مردمی باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + چهار =