بررسی همکاری‌های مشترک خیرماندگار و دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران

به گزارش روابط عمومی بنیاد آلا، دکتر زالی؛ رییس دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران که به دعوت رسمی حوزه خیرماندگار بنیاد آلاء، به همراه علیمیری؛ عضو هیات علمی دانشکده کارآفرینی و مددی؛ مدیر بنیاد حامیان دانشکده کارآفرینی با حجت الاسلام علی ملانوری؛ قائم مقام مدیرعامل بنیاد آلاء دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار حجت الاسلام ملانوری ضمن خوشامدگویی به ایشان، به تشریح اهداف و فعالیت‌های بنیاد آلاء در حوزه‌های خیرماندگار و خیرجاری پرداختند و در ادامه نکاتی را در خصوص اهمیت و ضرورت ارتباط و فعالیت‌های مستمر و مشترک بنیاد آلاء و دانشکده کارآفرینی بیان کردند.
همچنین در این دیدار سیدی و شریف احمدیان از کارشناسان حوزه خیرماندگار بنیاد به بیان مواردی پیرامون برنامه‌ریزی و مدیریت علمی در حوزه‌های خیریه و کارآفرینی اجتماعی پرداختند.
دکتر زالی؛ رییس دانشکده کارآفرینی نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور و آشنایی با فعالیت‌های بنیاد آلاء، فعالیت‌ها و رسالت‌های این بنیاد به ویژه حوزه خیرماندگار را بسیار ارزشمند و مشترک با اهداف و رسالت‌های علمی و اجتماعی دانشکده کارآفرینی عنوان کرد.

در پایان طرفین پیرامون ظرفیت‌ها و برنامه‌های پیش رو جهت همکاری‌های مشترک میان بنیاد آلاء و دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران بحث و تبادل نظر کردند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =