برگزاری نشست صمیمی ما بین سرپرست اداره کل بهزیستی استان و مدیر مرکز مراقبت های حمایتی و تسکینی انتخاب اصفهان

دیدار-ناجی-و-صادقی

همایون ناجی مدیر مرکز کنترل سرطان انتخاب اصفهان با دکتر صادقی سرپرست محترم اداره کل بهزیستی استان دیدار و به تبادل نظر و دیدگاه پرداخت.
به گزارش روابط عمومی مرکز کنترل سرطان انتخاب (مکسا)، همایون ناجی مدیر مرکز کنترل سرطان انتخاب اصفهان به همراه خانم مستاجران مسوول واحد مددکاری مرکز در نشستی صمیمی با دکتر صادقی سرپرست محترم اداره کل بهزیستی استان به ارایه دیدگاه ها و تبادل نظر به منظور همکاری های متقابل پرداختند.
ناجی در این نشست ضمن ارایه گزارشی مبسوط از اقدامات، فعالیت ها و خدمات مراقبت های حمایتی و تسکینی انتخاب اصفهان، اظهار داشت: این مرکز در حال حاضر با تحت پوشش قرار دادن بیش از ۱۷۰۰ بیمار سرطانی توانسته است نقش بسزایی در کاهش آلام بیماران سرطانی و خانواده های آنها داشته باشد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ضرورت برگزاری دوره آموزشی مددکاری اجتماعی به منظور بروزرسانی اطلاعات علمی مددکاران خیریه های درمانی شهر اصفهان تصریح کرد: امید است این مهم با همکاری و مساعدت اداره کل بهزیستی استان به سرانجام برسد.
ناجی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به رویکرد این مرکز در ارایه خدمات حمایتی و تسکینی تاکید کرد: تهیه و تدوین بسته خدمات حمایتی و تسکینی ویژه بیماران صبع العلاج باید به یکی از اولویت های سازمان های درگیر بحث درمان تبدیل شود.
همچنین در این دیدار صادقی سرپرست محترم اداره کل بهزیستی استان ضمن تقدیر از زحمات مسوولین و پرسنل مرکز کنترل سرطان انتخاب اصفهان تصریح کرد: امید است بتوانیم با توجه به ظرفیت ها و توانمندی های این اداره کل شاهد همکاری های متقابل و مناسبی برای رفع نیازهای بیماران و خیریه های درمانی استان داشته باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =