برگزاری همایش کلینیکال انکولوژی در اصفهان با مشارکت مرکز کنترل سرطان انتخاب

hamayeshe onkolozhi

همایش سالانه کلینیکال انکولوژی در حالی از 26 دی ماه در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان آغاز به کار می کند که مرکز کنترل سرطان انتخاب به عنوان یکی از حامیان این همایش حضور دارد.

این همایش که به همت انجمن رادیوتراپی و انکولوژی ایران با همکاری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و مشارکت مرکز کنترل سرطان انتخاب برای نخستین بار در استانی خارج از تهران برگزار می شود، چهار محور سرطان سینه، سرطان دستگاه گوارش، سرطان پروستات و سرطان زنان و مامایی مورد بحث و گفت وگو قرار می گیرد. آشنایی مسوولان استان با اولویت های برنامه ریزی شهری در کنترل سرطان، آشنایی شهروندان با عوامل خطر و زمینه ساز سرطان، افزایش همکاری تمام گروه‌های درگیر در تشخیص و درمان سرطان و اجرای هرچه بهتر روش‌های غربالگری جهت تشخیص سرطان از جمله مهمترین اهداف این همایش عنوان شده است.

بررسی آخرین دستاوردهای پزشکی در تشخیص سرطان و راهکارها درمان و کنترل سرطان نیز از دیگر اهداف این همایش است. امتیاز بازآموزی برای تمام گروههای پزشکی از جمله پاتولوژی و آنکولوژی، اورولوژی، پزشکان عمومی، پرستاران، زنان و زایمان، گوارش، داخلی و جراحان عمومی از جمله مزایایی برگزاری این همایش است. همایش سالانه کلینیکال انکولوژی به همت انجمن رادیوتراپی و انکولوژی ایران و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، بسیج جامعه پزشکی اصفهان، مرکز کنترل سرطان انتخاب و بیمارستان سید الشهدا (ع) 26 و 27 دی ماه در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =