مشارکت مرکز پیشگیری و کنترل سرطان آلاء در برگزاری کنگره بین‌المللی مدیریت درد در سرطان

25به گزارش روابط عمومی بنیاد آلاء، با مشارکت مرکز پیشگیری و کنترل سرطان آلاء نخستین کنگره بین‌المللی مدیریت درد در سرطان و چهارمین کنگره ملی طب درد در کودکان و کارگاه‌های رژیونال آنستزی و مداخلات درد، 14 تا 16 بهمن ماه 1394 در محک برگزار خواهد شد.

محک به دنبال برگزاري سه كنگره ملي در حوزه طب درد نخستین کنگره بین‌المللی مدیریت درد در سرطان را با همکاری انجمن خون و سرطان کودکان ایران ، مرکز پیشگیری و کنترل سرطان آلاء، انیستیتو کوری فرانسه، انجمن رژیونال آنستزی و انجمن بررسی و مطالعه درد ایران برنامه‌ریزی کرده است.

اين کنگره بین‌المللی با هدف تبادل دانش روز و مهارت‌هاي كنترل درد با مراكز و متخصصان علمي معتبر، ایجاد فضایی برای همكاري هر چه بيشتر مراكز علمي و محققان و پزشكان ايران زمين با مراكز و متخصصان در سراسر جهان برگزار خواهد شد. در این رویداد علمی مباحث تخصصی در حوزه طب درد و تسکینی در سرطان ارائه می‌شود.

محک به دنبال برگزاري سه كنگره ملي در حوزه طب درد نخستین کنگره بین‌المللی مدیریت درد در سرطان  را با همکاری انجمن خون و سرطان کودکان ایران ، مؤسسه آلا، انیستیتو کوری فرانسه، انجمن رژیونال آنستزی و انجمن بررسی و مطالعه درد ایران برنامه‌ریزی کرده است.

زمان:14 تا 16 بهمن ماه 1394 – سالن همایش‌های مؤسسه خیریه محک

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =