معاون ارتباطات بنیاد آلاء با مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان دیدار و گفتگو کرد

حجت الاسلام شیری معاون ارتباطات بنیاد آلاء با آقای معرک نژاد مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد آلاء؛ حجت الاسلام شیری ضمن معرفی بنیاد آلاء و مراکز تابعه آن گفت: با توجه به نگاه شهری و کشوری بنیاد آلاء در امور خیر و خدمت به جامعه، تعامل با مراکزی همچون شهرداری جزء چشم اندازهای این معاونت می باشد.

وی خاطر نشان کرد یکی از رسالت های اجتماعی شهرداری ها توجه ویژه به امور خیر و خیرین است لذا شهرداری اصفهان می تواند با ظرفیت های خوبی که در مجموعه های خود دارد، در این امر کمک به سزایی داشته باشد.

در ادامه معرک نژاد ضمن تحسین از خدمات اجتماعی بنیاد آلاء، گفت: معاونت ارتباطات شهرداری اصفهان آماده است ظرفیت هایی همچون تبلیغات محیطی، استفاده از سامانه ارتباط مردمی137، شبکه های اجتماعی، همکاری با خبرگزاری ایمنا و روزنامه اصفهان زیبا خود را در پیشبرد اهداف خیرخواهانه این بنیاد به کار گیرد.

در پایان معرک نژاد افزود: فرهنگ سراهای سطح شهر پایگاه های خوبی برای انجام خدمات اجتماعی به مردم شهر اصفهان هستند و بنیاد آلاء می توانید از این ظرفیت به خوبی استفاده کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 4 =