چهارمین پیش همایش ملی «خیر ماندگار» برگزار می‌شود

چهارمین پیش همایش سومین همایش ملی خیر ماندگار با موضوع «بازیگران اجتماعی و سیاست‌گذاری امور خیر در ایران» برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد آلاء، چهارمین پیش‌همایش سومین همایش ملی خیرماندگار «مطالعه و ارزیابی نظام حکمرانی امور خیر در ایران» پنجشنبه 20 آذر ماه از ساعت 18 تا 20 به صورت مجازی برگزار می شود.

رضا درمان رییس شبکه ملی موسسات نیکوکاری و خیریه، دکتر محمدرضا پویافر عضو کمیته علمی همایش و هئیت علمی دانشگاه، دکتر نسیم یادگاری مدیرعامل خیریه مانیز در این پیش‌همایش با موضوع «بازیگران اجتماعی و سیاست‌گذاری امور خیر در ایران» به ایراد سخن خواهند پرداخت.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این رویداد به نشانی https://khairemandegar.com/?p=439 مراجعه کنند.

همچنین این رویداد به صورت زنده از درگاه‌های شبکه اینستاگرام به نشانی khairemandegar@ و آپارت به نشانی khairemandegar/live  قابل مشاهده است.

گفتنی است سومین همایش ملی خیرماندگار «مطالعه و ارزیابی نظام حکمرانی امور خیر در ایران» در هفت محور شامل؛ «مباحث نظری»، «تجربه‌های جهانی»، «تجربه‌های ملی»، «نقش نهادهای بازیگر عرصه خیر»، «آسیب‌ها و چالش‌های حکمرانی امور خیر در ایران»، «حکمرانی مطلوب امور خیر و نیکوکاری در ایران» و «ایده‌های نو برای حکمرانی امور خیر در ایران» در تاریخ 12 اسفندماه برگزار خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سومین همایش ملی خیر ماندگار به نشانی اینترنتی conf.ala.org.ir و شبکه اجتماعی @khairemandegar  مراجعه و یا با شماره ۸۶۰۱۵۳۳۶- ۰۲۱ تماس بگیرید.