آخرين بروزرساني شنبه 09 تیر 1397

آغاز سه ماه تعلیم، تربیت و ورزش/ زنگ کلاس‌های تابستانه ره‌آموزان سلاله به صدا در آمد

به گزارش روابط عمومی مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله، آیین افتتاحیه ترم تابستان۹۷ مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله به صورت مجزا در دو شعبه قم و اصفهان برگزار شد.

بر اساس این گزارش آیین افتتاحیه ترم تابستان۹۷ مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله در شعبه قم با حضور مسئولان مرکز، ره‌آموزان و خانواده‌های ایشان در سالن اجتماعات خانه علوم وفنون قم برگزار شد.

در این آیین که همزمان با اولین جلسه کلاس‌های تربیتی شعبه قم برگزار شد، برنامه کلاسی و تقویم اجرائی ترم تابستان۹۷ توسط محمودی؛ مسئول دانش‌آموزی شعبه قم تشریح شد.

همچنین محسن جعفری؛ مدیر مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله در این آیین ضمن خوش آمد گویی، برنامه تربیتی و پرورش استعداد مرکز را تشریح و اظهار کرد: همراهی پدران ومادران در تمامی این برنامه‌ها به منظور رسیدن به اهداف متعالی مرکز ضروری است، لذا والدین در حوزه رصد برنامه‌های مرکز و ارتباط با مرکز نهایت تلاش خود را داشته باشند.

در بخشی از این مراسم پس اهدا لوح سپاس و تندیس از زحمات حجت‌الاسلام موسوی به عنوان مدیر سابق شعبه قم تقدیر و حجت‌الاسلام سید مجتبی فقیهی به عنوان مدیر جدید مرکز سلاله شعبه قم معارفه شد.

همچنین در آیینی مجزا افتتاحیه کلاس‌های ترم تابستان ۱۳۹۷ ره آموزان شعبه اصفهان برگزار شد.

بر اساس این گزارش کلاس‌های استعدادی مرکز در مقطع چهارم شامل: طراحی، سفالگری، آزمایشگاه علوم یک، مکانیک و الکترونیک، در مقطع پنجم در بخش ساحت علمی و فناوری شامل: مکانیک، الکترونیک و آزمایشگاه علوم دو، در مقطع پنجم در بخش ساحت فرهنگی و هنر شامل: داستان نویسی، کار با چوب و سفالگری، در مقاطع ششم، هفتم و هشتم در بخش ساحت علمی و فناوری شامل: رباتیک، مبانی پرواز و آزمایشگاه علوم سه، در مقاطع ششم، هفتم و هشتم در بخش ساحت فرهنگ و هنر شامل: شعر و ادبیات، طراحی و کلیپ سازی و مستندسازی برنامه‌ریزی شده است.

همچنین کلاس‌های تربیتی و ورزشی مرکز شامل: جلسات رویش، انجمن‌های آسمانی، دفاع شخصی و عملیات تربیت در صحنه است که این کلاس‌ها برای تمامی مقاطع برنامه‌ریزی شده است.

لازم به ذکر است که برنامه‌های اردویی و بازدیدی ره آموزان روزهای سه شنبه هر هفته طبق برنامه‌ریزی‌های قبلی انجام می‌گیرد.

نظرات[ 0 ] | موضوع: اخبار, اخبار خیریه ها | 1397/04/09 | | |


نظر بدهید

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113766 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
کد پستی: 1446667451تلفن تماس : 86015321-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88258900-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir