آخرين بروزرساني دوشنبه 22 دی 1399

آیین تکریم و تقدیر مدیر مرکز سلاله شعبه اصفهان برگزار شد

آیین تکریم و تقدیر مدیر مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله شعبه اصفهان با حضور محسن جعفری مدیر مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله و مربیان تربیتی شعبه اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد آلاء، محسن جعفری مدیر مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله با تأکید بر اینکه محبت ائمه اطهار علیهم‌السلام بالاترین رزق و موجب رسیدن به تمام خیرات دنیا و آخرت است، اظهار کرد: اگر کسی حضرت زهرا علیهاالسلام را دوست داشته باشد و به ایشان اقتدا کند به گنجی بی‌نهایت متصل می‌شود، امام خمینی (ره)، شهید حاج قاسم سلیمانی بزرگ‌شده و رشد یافته در مکتب نورانی حضرت فاطمه زهرا علیهاالسلام بودند و در زمان حیاتشان نیز علاقه و ارادت خاصی به صدیقه کبری علیهاالسلام داشتند.

جعفری در ادامه با اشاره به آیه «قُل لا أَسئَلُکُم عَلَیهِ أَجراً إِلاَّ المَوَدَّهَ فِی القُربى» تصریح کرد: ما نیز باید تلاش کنیم مانند بزرگان دین و شهدا در راه اهل‌بیت علیهم‌السلام از همه‌چیز خود بگذریم.

وی در ادامه ضمن تقدیر از زحمات محمد پودینه؛ مدیر سابق مرکز سلاله شعبه اصفهان گفت: وی مدیری دلسوز و با صبر و حوصله بود و امیدواریم ارتباط وی همچنان با مرکز سلاله برقرار و بتوانیم از تجربیاتشان در برنامه‌های مختلف از جمله مشاوره و آموزش مربیان مرکز سلاله بهره‌مند شویم و همچنین امیدواریم در مسئولیت جدید خود در حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر علیهم‌السلام که به‌منظور استفاده از تجربیات وی برای رشد و تعالی فعالیت‌های آستان مقدس بوده، موفق باشند.

در پایان این آیین از زحمات محمد پودینه مدیر سابق مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله شعبه اصفهان قدردانی شد.

همچنین در این آئین از زحمات علی رفیعی؛ مربی تربیتی مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله شعبه اصفهان با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.

 

 

نظرات[ ۰ ] | موضوع: اخبار, اخبار مهم, اخبار ويژه | 1399/10/15 | | |
 بدون نظر
کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113766 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
کد پستی: 1446667451تلفن تماس : 86015321-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88258900-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir