آخرين بروزرساني شنبه 27 دی 1399

بررسی راه‌کارهای همکاری مشترک آلاء و دانشگاه علوم پزشکی کرمان 

در نشست بررسی راه‌کارهای همکاری مشترک بنیاد آلاء و دانشگاه علوم پزشکی کرمان مقرر شد دانشگاه علوم پزشکی کرمان صدور مجوزهای مورد نیاز مرکز پیشگیری و کنترل سرطان آلاء را تسریع کند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد آلاء، دکتر محمدصالح طیب‌نیا مدیرعامل بنیاد آلا به همراه جمعی از مدیران و معاونان این بنیاد در نشستی با دکتر حمیدرضا رشیدی نژاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان در خصوص بررسی راه‌کارهای همکاری مشترک دو مرکز به گفت‌وگو پرداخت.
طیب‌نیا در این نشست ضمن معرفی بنیاد آلاء و مراکز تابعه گزارشی مبسوط در خصوص فعالیت‌های مرکز پیشگیری و کنترل سرطان ایرانیان و تفاهم صورت گرفته با خیرین استان کرمان به منظور راه‌اندازی ششمین شعبه این مرکز در شهر کرمان ارائه کرد.
رشیدی نژاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان نیز در این نشست ضمن تقدیر از خدمات صورت گرفته توسط خیریه‌ها در دوران کرونا از آمادگی دانشگاه علوم پزشکی کرمان به منظور تسریع در روند صدور مجوزهای مورد نیاز مرکز پیشگیری و کنترل سرطان آلاء در کرمان خبر داد.
بر اساس این گزارش دکتر حسن ابوالقاسمی رئیس مرکز مکسا، دکتر جهانگیری مدیر مکسا، حجت‌الاسلام ملانوری قائم مقام مدیرعامل بنیاد آلاء در حوزه خیر ماندگار، نیکی معاون توسعه و زیرساخت مکسا و شمسی نیا مدیر عامل موسسه خیریه ثامن الحجج (ع) نیز حضور داشتند.

 

 

 

نظرات[ ۰ ] | موضوع: اخبار, اخبار مهم, اخبار ويژه | 1399/10/27 | | |
 بدون نظر
کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113766 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
کد پستی: 1446667451تلفن تماس : 86015321-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88258900-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir