آخرين بروزرساني دوشنبه 29 دی 1399

برگزاری جلسه شورای مشورتی مربیان تربیتی شعبه قم با حضور مدیر مرکز سلاله

جلسه شورای مشورتی مربیان تربیتی مرکز سلاله شعبه قم با حضور محسن جعفری مدیر مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله برگزار  شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد آلاء، در ابتدای این جلسه حجت‌الاسلام عربیان بابیان اینکه سیادت یک سرمایه منحصربه‌فرد و ارزشمند است، گفت: سادات در مسائل معرفتی و سیر و سلوک به مانند پرنده پرواز می‌کنند اما غیر سادات همانند مرغ خانگی گام بر می‌دارند.

مدیر مدرسه علمیه الهادی علیه‌السلام قم بابیان اینکه در زمانه جدید فرصت شکوفایی هرچه بهتر و گسترده‌تر استعدادها فراهم‌شده است، عنوان کرد: ما باید در مسائل تربیتی به دنبال پیدا کردن راهکارهای کارآمد باشیم تا باگذشت زمان و عوض شدن مسئله‌های تربیتی زمین‌گیر نشویم.

وی با اشاره به اینکه ما درزمانی هستیم که عوامل اثرگذار تربیتی در اختیار ما نیست، ادامه داد: تربیت مرکز سلاله باید به‌گونه‌ای باشد که این دانش آموزان سید به شخصیت‌های اثرگذار ملی و بین‌المللی تبدیل شوند.

همچنین محسن جعفری ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (علیهاالسلام)، سالگرد شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی و چهلمین روز درگذشت شهید محسن فخری‌زاده، از زحمات کارکنان و مربیان تربیتی مرکز سلاله شعبه قم قدردانی کرد.

در ادامه این جلسه مربیان تربیتی شعبه قم نقطه نظرات خود به منظور پیشبرد هر چه بهتر اهداف این شعبه را ارائه کردند.

پس از این نشست کارکنان و مربیان تربیتی مرکز سلاله شعبه قم به همراه مدیر مرکز سلاله به صورت دسته جمعی به زیارت حرم مطهر حضرت معصومه علیهاالسلام مشرف شدند.

لازم به ذکر است در این جلسه حسن مهاجر؛ مسئول طرح و برنامه و مهدی نفیسی‌مهر؛ مسئول تربیت و پژوهش مرکز سلاله نیز حضور داشتند.

 

 

 

نظرات[ ۰ ] | موضوع: اخبار, اخبار مهم, اخبار ويژه | 1399/10/29 | | |
 بدون نظر
کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113766 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
کد پستی: 1446667451تلفن تماس : 86015321-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88258900-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir