آخرين بروزرساني جمعه 01 اسفند 1399

برگزاری هفتین جلسه «یک لایو، یک تجربه»

هفتین جلسه از سلسله جلسات «یک لایو، یک تجربه» با بررسی تاریخچه تاسیس، نوع فعالیت‌ها، تجارب و چالش‌های «بنیاد سپاس لحظه حال» برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد آلاء، نشست هفتم «یک لایو، یک تجربه» که جزء فعالیت‌های «مرکز تخصصی مشاوره خیرماندگار» و با هدف آشنایی خیرین و فعالان سمن‌ها و موسسات خیریه کشور با تجارب و فعالیت‌های سمن‌های موفق کشور طراحی شده است، در تاریخ ۲۰ بهمن سال جاری با موضوع بررسی تاریخچه و انگیزه‌های شکل‌گیری «بنیاد سپاس لحظه حال» و بررسی چالش‌ها و تجارب این انجمن  برگزار شد.

علیرضا عباسی مدیرعامل بنیاد سپاس لحظه حال در این نشست که به شکل مجازی (لایو در بستر اینستاگرام) برگزار شد، بیان داشت: بنیاد غیردولتی سپاس لحظه حال، سازمانی مردم نهاد با رسالت “توسعه فرهنگ عشق ورزیدن و خدمت داوطلبانه” از طریق فعالیت‌های داوطلبی و نشر مهارت‌های توانمندسازی اجتماعی و فرهنگی است. این بنیاد با رویکرد نیکوکاری و هدف اشاعه فرهنگ خدمت و عشق‌ورزی نسبت به همگان، در حال حاضر توسط فعالیت‌های عام‌المنفعه داوطلبی، در دو بخش دپارتمان عشقُ‌حکمت (آموزش پاک) و دپارتمان عشقُ‌خدمت (کار داوطلبانه) مشغول به فعالیت می‌باشد.

عباسی در ادامه ضمن اشاره به تاکید ویژه این بنیاد به حمایت از کودکانِ کار و حاشیه نشینان افزود، این بنیاد به مشکلات و نیازهای ایجاد شده در کشور نیز بی‌توجه نیست به‌عنوان نمونه طی یک سال گذشته که کشور در گیر ویروس کرونا و مشکلات ناشی از آن بود، این بنیاد با همکاری هلال احمر و برخی از خیرین کشور، نسبت به تولید و توزیع گان و ماسک بهداشتی اقدام کرده است.

وی افزود تاکید اصلی این بنیاد جذب نیروهای داوطلب علاقه‌مند و پیشبرد اهداف خیر خود با استفاده از توان این عزیزان است.

در انتها عباسی ضمن تشکر از فعالیت‌های بنیاد آلاء به‌‎ویژه واحد خیرماندگار، ابراز امیداوری کرد در آینده شاهد ادامه همکاری‌های مشترک بین این بنیاد و بنیاد خیریه راهبری آلاء باشیم.

نظرات[ ۰ ] | موضوع: اخبار, اخبار مهم, اخبار ويژه | 1399/11/29 | | |
 بدون نظر
کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113766 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
کد پستی: 1446667451تلفن تماس : 86015321-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88258900-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir