آخرين بروزرساني شنبه 02 اسفند 1399

دوربین بومرنگ به آلاء رسید

گروه مستند بومرنگ با حضور در دفاتر بنیاد آلاء در اصفهان و تهران یک قسمت از این مستند را به روایت شکل‌گیری و فعالیت‌های این بنیاد اختصاص دادند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد آلاء، دکتر محمدصالح طیب‌نیا مدیرعامل بنیاد آلاء، دکتر سید حسین سیدی عضو هئیت علمی مرکز پژوهشی آلاء و مهدی توسلی مدیر روابط عمومی بنیاد آلاء در این مستند به روایت چگونگی شکل‌گیری و فالیت‌های بنیاد آلاء و خیرماندگار پرداختند.

مستند بومرنگ کاری است به سفارش شبکه مستند که در هر قسمت از آن قصه خیرین و مجموعه‌های خیریه فعال در شهرهای کشور و فعالیت‌های آن‌ها روایت می‌شود.

فاطمه ســادات محمودپور نویســنده و کارگردان و محمد علی فارســی تهیه کنندۀ این مســتند هستند که تا کنون با دوربین خود به شهرهای اصفهان، تهران و زنجان سفر کرده‌اند و جمعی از خیرین و مجموعه‌های خیریه فعال در این شهرها را جلوی دوربین خود برده‌اند.

به گفته فاطمه ســادات محمودپور نویســنده و کارگردان مستند بومرنگ این مستند به سبک روایی و قصه‌گویی تولید شده است و تلاش شده است تا خیرین و خیریه‌‌های که از حاشیه‌ها دور هستند جلوی دوربین این مستند قرار بگیرند.

محمودپور افزود: دوربین مستند بومرنگ تا کنون به شهرهای تهران، اصفهان و زنجان سفر کرده و قرار است در ادامه مسیر به شهر تبریز سفر کنیم تا با خیرین و خیریه‌های این شهر نیز آشنا شویم.

پیش از این خیریه‌های مهرانه زنجان، مهرآفرین، عترت فاطمی (ویژه فرزندان سادات)، خیرین مسجدساز اصفهان و خیرینی همچون حاج محمد حدیدیان خیر زنجانی و اشجع هنرمند خیر اصفهانی جلوی دوربین این مستند قرار گرفته‌اند.

بر اساس سفارش شبکه مستند قرار است مستند بومرنگ در ۲۶ قسمت ۳۰ دقیقه‌ای تهیه و از آنتن این شبکه پخش شود.

 

 

 

نظرات[ ۰ ] | موضوع: اخبار, اخبار مهم, اخبار ويژه | 1399/11/28 | | |
 بدون نظر
کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113766 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
کد پستی: 1446667451تلفن تماس : 86015321-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88258900-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir