آخرين بروزرساني یکشنبه 03 اسفند 1399

شصت و هشتمین شماره خبرنامه آلاء منتشر شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد آلاء، شصت و هشتمین شماره خبرنامه آلاء ویژه اخبار و رویدادهای بهمن ماه ۱۳۹۹ بنیاد آلاء و مراکز تابعه منتشر شد.

در شماره ۶۸ خبرنامه آلاء مطالبی همچون «صدور مجوز ارتقاء مرکز پژوهشی آلاء به پژوهشکده»، «عقد تفاهم‌نامه همکاری فی ما بین مکسا و مرکز خدمات حوزه‌های علمیه» و «حرم حضرت زینب خواهر امام رضا علیها السلام قرارگاه معنوی مردم اصفهان» منتشر شده است.

مهدی توسلی مدیر روابط عمومی بنیاد آلاء در سخن نخست شماره شصت و هشتم با عنوان «جایگاه روابط عمومی در موسسه‌های خیریه و سازمان‌های مردم‌نهاد» به ظهور موج‌های گوناگون روابط عمومی در دوران های مختلف و حرکت به سوی تخصصی شدن آن‌ها اشاره کرده است و  مولفه‌های دیگر روابط عمومی نسل جدید را در بعد اجتماعی و تخصصی شدن  تشریح کرد.

«اعلام فراخوان جمع‌آوری کمک‌های مردمی توسط مرکز مددکاری کوثر»، «لزوم بهره‌گیری از ساختار شبکه‌ای در حکمرانی  امر خیر» و «دغدغه اصلی مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله تربیت است» از دیگر مطالب این شماره از خبرنامه بنیاد آلاء است.

در شماره ۶۸ خبرنامه آلاء با بهمن مشکینی، کارشناس مسائل اجتماعی و فرهنگی و عضو هیئت‌علمی سومین همایش ملی خیر ماندگار، درباره مشکلات موجود در امور خیر گفت‌وگو کردیم؛ مشکینی در این مصاحبه گفت: آیا امر خیری بالاتر از تربیت نسل‌ها داشته‌ایم؟ قطعاً مدرسه‌سازی یکی از امور خیر است، اما آیا در مدارسی که احداث شده به دنبال تربیت نسل‌های انقلابی، قرآنی و متخصصان متدین انقلابی بوده‌ایم؟ چرا که این امر خیر بسیار بزرگ‌تر از امر خیری همچون ساختن مدرسه است.

نظرات[ ۰ ] | موضوع: اخبار, اخبار مهم, اخبار ويژه | 1399/12/03 | | |
 بدون نظر
کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113766 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
کد پستی: 1446667451تلفن تماس : 86015321-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88258900-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir