آخرين بروزرساني شنبه 18 دی 1400

عقد تفاهم‌نامه همکاری بین مرکز تخصصی وقف، دانشگاه رضوی و پژوهشکده آلاء

 

پژوهشکده آلاء (مطالعات نوین وقف و امور خیریه) با مرکز تخصصی وقف، نذر و زیارت دانشگاه علوم اسلامی رضوی تفاهم‌نامه همکاری  آموزشی، پژوهشی و مشاوره‌ای امضاء کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد آلاء، پژوهشکده آلاء (مطالعات نوین وقف و امور خیریه) با مرکز با مرکز تخصصی وقف، نذر و زیارت دانشگاه علوم اسلامی رضوی در راستای اهداف و سیاست‌های کلان این دو مرکز و بهره‌گیری بهینه از ظرفیت‌های موجود به‌منظور ارتقای همکاری‌های مختلف تفاهم‌نامه همکاری  آموزشی، پژوهشی و مشاوره‌ای امضاء کردند.

در این تفاهم‌نامه که به امضاء  حجت‌الاسلام دکتر عبدالرضا اصغری مدیر مرکز تخصصی وقف، نذر و زیارت دانشگاه علوم اسلامی رضوی و دکتر محمد صالح طیب نیا رئیس پژوهشکده آلاء (مطالعات نوین وقف و امور خیریه) دانشگاه اصفهان رسیده است دو طرف بر موضوعاتی مانند اجرای طرح‌های پژوهشی مشترک در حوزه وقف و امور خیریه، ارائه سمینارها، دوره‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی کوتاه‌مدت و طولانی‌مدت وقف و امور خیریه، تبادل اسناد برای انجام امور پژوهشی، برگزاری همایش‌های مشترک در سطح ملی و بین‌المللی تفاهم کرده‌اند.

برگزاری نشست‌های تخصصی و کنفرانس‌های مشترک علمی- پژوهشی، همکاری در تولید و نشر آثار فاخر علمی و پژوهشی، برگزاری جلسات مشترک میان اعضای هیئت‌علمی باهدف تبادل اطلاعات و تجربیات و  فراهم آوردن امکان استفاده از اطلاعات و امکانات مورد نیاز طرح‌های پژوهشی (اعم از کتب، مقالات، سوابق پژوهشی و …)  از دیگر موضوعاتی است که دو طرف در این تفاهم‌نامه پذیرفتند.

در این تفاهم‌نامه آمده است که ﻣﺪت اﻋﺘﺒﺎر اﯾﻦ تفاهم‌نامه از ﺗﺎرﯾﺦ اﻧﻌﻘﺎد ﺑﻪ ﻣﺪت 5 ﺳﺎل اﺳﺖ و ﺑﺎ اﻋﻼم ﻗﺒﻠﯽ ﻃﺮﻓﯿﻦ ﻗﺎﺑﻞ ﺗﻤﺪﯾﺪ، ﺑﺎزﻧﮕﺮی و اﺻﻼح  خواهد بود.

نظرات[ 0 ] | موضوع: اخبار, اخبار خیریه ها, اخبار مهم, اخبار ويژه, تفاهم نامه | 1400/03/09 | | |
 بدون نظر
کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113766 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
کد پستی: 1446667451تلفن تماس : 86015321-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88258900-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir