آخرين بروزرساني شنبه 18 دی 1400

تقدیر از رییس پژوهشکده آلاء، به‌عنوان «تأثیرگذار اجتماعی برگزیده»

در آیین تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر دانشگاه اصفهان در سال 1400، از دکتر محمدصالح طیب‌نیا رییس پژوهشکده آلاء به عنوان «تأثیرگذار اجتماعی برگزیده» تجلیل شد.

دکتر حسین هرسیج رییس دانشگاه اصفهان د بیست و چهارمین مراسم تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر دانشگاه اصفهان بر اصل مهم بین‌المللی‌سازی پژوهش در دانشگاه اصفهان تاکید کرد و بیان داشت: در بحث بین‌المللی‌سازی باید اقدامات فرهنگی گسترده‌ای صورت پذیرد و همه واحدهای دانشگاه باید شاخص‌های بین‌المللی‌سازی را تقویت نمایند.

هرسیج در ادامه ضمن تاکید بر بحث جامعه‌محوری و تمدن‌سازی دانشگاه اصفهان تصریح نمود: امروز فهم این مهم که چه علمی نافع است و چه چیزی به درد این مملکت می‌خورد بسیار حائز اهمیت است. نگاه ما باید به مسائل جامعه باشد.

دکتر هرسیج در ادامه اظهار داشت: تحولات عمده تاریخی ناشی از ایثار و از خودگذشتگی افرادی است که به دنبال دستیابی به منافع شخصی خود نبودند. ما دانشگاهیان باید امروز شیوه و روش استادانی که تقدیر می‌شوند را فراروی خود قرار دهیم و به‌عنوان الگو برای دستیابی به دانشگاهی جامعه‌محور و تمدن‌ساز از آن بهره‌مند شویم.

بر اساس این گزارش در این آیین از ۲۳ نفر معرفی‌شدگان به وزارت علوم، افتخار آفرینان کشوری و استانی و همچنین ۳۵ نفر برگزیدگان هفته پژوهش دانشگاه اصفهان با حضور هیات رییسه، جمعی از اعضای هیات علمی و مسئولین استانی، روز چهارشنبه هشتم دی‌ماه سال جاری، در محل سالن همایش‌های پیامبر اعظم (ص)، مورد تقدیر قرار گرفتند.

نظرات[ 0 ] | موضوع: اخبار, اخبار مهم, اخبار ويژه | 1400/10/11 | | |
 بدون نظر
کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء
دفتر مرکزی: ایران- اصفهان-خیابان آیت الله غفاری- کوچه ی آیت الله سعیدی -بنیاد خیریه راهبری آلاء
کد پستی :8197113766 تلفن تماس 35522006-۳۱-۹۸+ فکس: 35522010-۳۱-۹۸+
دفتر تهران: ایران- تهران- بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب - بعد از پل نصر(گیشا) پلاک 139
کد پستی: 1446667451تلفن تماس : 86015321-۲۱-۰۰۹۸ فکس: 88258900-۲۱-۰۰۹۸
پست الکترونیک : info@ala.org.ir